Hamilton: Vítězství po týmové režii není velkolepé

Hamilton dělá smutného z tohoto darovaného vítězství, ale mohl vzít situaci do svých rukou a nečekat na pokyny týmu a Valterimu sám mohl vrátit pozici. To jak se zachoval Wolf k Valterimu není potřeba komentovat, bylo by urcitě férové nechat vyměnit pozice zpět.

Kamzicky  |  01. 10. 2018 08:46

Toto bylo zbytečné Lewis by o tolik méně bodů neměl a takto si jen kazí náladu v týmu. A vy co furt brblete že to nepředvádí celou sezónu tak si uvědomte že to není poprvé co byl Valtteri obětovaný kdo ví jak by bodově byl kdyby v některých závodech nebyl odsunutý na druhou kolej

nemo123 F1  |  01. 10. 2018 07:54

Bottas se tváří jako malé dítě, kterému spadly hračky do kanálu Když je takový borec, tak proč to nepředvádí od začátku závodní sezóny ? Pak by se dostalo třeba i na to, že by se Lewis musel přizpůsobit jemu a je úplně jedno, kolikrát vyhrál titul mistra světa.

Primergy  |  01. 10. 2018 09:36

Tomu sám nevěříš. Tým postavený kolem Hamiltona od A do Z. Dokud neskončí, tak NIKDO nebude mít vedle něho v Mercedesu šanci. Tak to prostě je. Už jen tím, že "schvalovací" proces nového pilota musí jít přes něj. Hamilton by nikdy nestrpěl vedle sebe kohouta typu VER, nebo ALO a možná ani VET.

Bottas, zdá se, trochu prozřel. Řekl bych, že do včerejška tak nějak stále úplně nevěřil, že je jen poslušná dvojka, jen takovej poslušnej pejsek. Jen pro to si ho tam Mergl drží. Asi to už pochopil a teď jsem jen zvědav, jak k tomu bude nadále přistupovat, jestli ho to začne hlodat, nebo se s tím smíří a dál bude poslušne skákat, jak Wolfík s Hamíkem pískají...

Leonfill  |  30. 09. 2018 19:17

Jak Bottas k sedacke u Mercedesu dosiel... povinne citanie pre tohoto finskeho zavodnika na skludnenie hormonu.
Dnes ziskal druhe miestio na stupni vitazov namiesto Sirotkinovho 18, respektivne Strollovho 15 fleku, ktore by ho zrejme neminulo....

Rover78  |  30. 09. 2018 19:59

I takhle se na to dá dívat. Bottase by si mohl uvědomit, že když bude vypadat jako uražený ublížený dítě, tak sním tak lidi budou jednat. Tohle není zrovna nejlepší cesta, aby ho někdo bral jako top jezdce které ví v jakým světě se pohybuje, a umožnil mu cestu až na vrchol. Tahat city, nebo v tomhle případě útlocity do práce, čistej amatérismus.

Vsichni rudosi znechuceni, vybrecenou TR Ferrari v Nemecku ale vetsina podporovala :D Neskutecni jak jsou vybrani rudosi frustrovani :) Ale patri vam to :)

Nikdy jsem TR neuznával, bez ohledu na to koho se týkala. Ale zároveň uznávám, že na ni mají týmy právo a jejich počínání chápu.

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

Však nad tím se nepozastavuju, to je rozumný názor. Já se pozastavuji nad faktem, jak je většina zdejších rudochů pobouřena TR ačkoli ta funguje u Ferrari leta letoucí :) VC Německa byla krásným příkladem že je tomu tak. A co hůř, že si o ní rozhoduje sám jezdec číslo 1. A né team.

Rover78  |  30. 09. 2018 20:08

U Ferrari je problém že oni to berou vůči Kimimu jako nechtěné, ale nutné zlo. Takže s rozhodnutím TR čekali vždycky do za pět minut dvanáct, a zaveleli až ve dvanáct nebo když už bylo pozdě. Kimiho mám hrozně rád, ale na Vettela nemá, a tím jak jezdí podle svojí hodně střídavý formy a nálady, byl letos jedním z elementů, co Vettela prostě potopily. Na začátku sezóny vypadal že chápe svojí roli, ač se mu nelíbila, dělalo to z něj profesionála.......

crazytunny  |  30. 09. 2018 17:42

Bottas at je nasranej jak chce, nemel v prvni pulce sezony jezdit houno.....

mirkli  |  30. 09. 2018 17:27

Team radio
https://pbs.twimg.com/media/DoWCuU-XoAAgUqw.jpg...
Jsem v pořádku, hraju se zpátky a vyhraj Valtteri
Nerobte nic, zůstaňte

Nejspíš fake.

Superkossan  |  30. 09. 2018 17:09

Gentleman dělá věci sám od sebe, nikdo mu nediktuje, co má udělat. Hamilton má dost velkej náskok před Vettelem a dnes by ho navýšil i bez toho, aby ho Fin pouštěl před sebe. Proč proboha dovolil týmovou režii, když se necítí velkolepě? Lidé ve F1 už asi ztratili veškerý rozum.

Tohle jsou zavody na nejvyssi urovni, kde gentlemanstvi nema misto. Dam souperi tolik prostoru, kolik potrebuje, abychom se oba nesrazily, ale ani o centimetr vic... A pak je tu tym,ktery ten cely cirkus financuje a ktery v osobe sefa tymu individualni dojmy a pocity musi nahradit chladnym kalkulem. Ham naskok ma, ale staci 2x vypadnout a ma prd. 5 zavodu = 100 bodu. Takze chod dal na kurzy slusneho chovani, ale pak uplatnuj sve nove nabyte znalosti na jinych forech... a hlavne se zamer na svuj tym, ktery z Kimiho dela Vettelovu rohozku uz pres 3 roky.


1 2 3 4