Hamilton světu představil své šestitýdenní miminko

V noci na sobotu pilot Mercedesu skrze svůj twitterový účet fanouškům ukázal fotografii nejnovějšího přírůstku do rodiny Hamiltonových.
Hamilton světu představil své šestitýdenní miminko

Lewis Hamilton má novou lásku, kterou se mu dosud dařilo tajit, psaly v sobotu světové bulvární deníky. Nejedná se však o žádnou náhražku Nicole Scherzinger, nýbrž o Coco, šestitýdenní fenku anglického buldoka.

Coco bude už druhým buldokem v rodině Lewise Hamiltona. Velké popularitě se těší Roscoe Hamilton, který se o pozornost postaral mimo jiné i tím, že má VIP přístup do paddocku. Coco však zatím svého páníčka na závodech nedoprovází a fandí mu alespoň z domova. 

Očekává se, že Coco se stejně jako Roscoe stane hvězdou Hamiltonových budoucích tweetů (počet lidí, kteří Hamiltona na twitteru sledují, přesahuje 1 772 000), fotografií, a možná i designu přilby (vzpomeňme na letošní Monako). 

V sobotní kvalifikaci nicméně zdravice od Coco štěstí nepřinesla. Hamilton skončil pátý, přičemž byl se svým výkonem hluboce nespokojen, zvláště poté, co týmový kolega Nico Rosberg téměř sebral Vettelovi pole position. 

Pozn. redakce: Tento článek vznikl pouze za účelem pobavení čtenářů, a tudíž nemá ambice nabývat jakékoliv vážnější informační hodnoty. Z tohoto důvodu se také nachází v rubrice S nadhledem.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek: Střed pole: V desítce jsou Ricciardo a Gutiérrez

Témata článku: ,