Hamilton si sportem vydělal nejvíce ze všech Britů v historii

Lewis Hamilton je podle britských médií nejbohatším britským sportovce v historii.
Hamilton si sportem vydělal nejvíce ze všech Britů v historii

Šestinásobný mistr světa formule 1 zaznamenal v minulém roce nárůst svého majetku o 37 milionů britských liber na celkových 224 milionů liber, což je v přepočtu 7 miliard korun.

Hamilton aktuálně jedná s Mercedesem o prodloužení smlouvy, která mu končí na konci letošního roku. 

Podle Sunday Times je Hamilton nejbohatším britským sportovcem v historii. Do žebříčku se však počítají jen příjmy za dobu sportovní kariéry daného sportovce. David Beckham opustil světové trávníky s majetkem ve výši 200 milionů liber. Jeho pozdější investice, na kterých výrazně zbohatl, se do pořadí už nepočítají. 

Foto: Getty Images / Robert Cianflone

Další článek: Ferrari zvažuje vstup do jiné série, potvrdil Binotto. Ve hře jsou IndyCar a WEC

17:50 | Ross Brawn také potvrdil, že po Monze jsou zatím více méně jisté jen závody v Bahrajnu a Abú Dhabí na konci roku.
17:49 | Podle odkaz FIA připouští, že není nutné splnit podmínku závodů alespoň na třech kontinentech, aby mohl být udělen titul (je to podmínka, aby byla F1 WORLD championship. Teoreticky tak může o titulu rozhodnout osm naplánovaných závodů.
15:39 | Mercedes chystá na příští týden v Silverstonu test. V úterý usedne do vozu W09 z roku 2008 Valtteri Bottas, o den později Lewis Hamilton.
3. června | Fanoušci se na závody vrátí až na podzim a to ještě v omezeném počtu. Uvedl to Chase Carey.