Hamilton se začíná rozkoukávat u Mercedesu

Britský pilot je do konce roku smluvně vázán k McLarenu. Ten ovšem Hamiltonovi vyšel vstříc a dovolil mu porozhlédnout se v továrně v Brackley.
Hamilton se začíná rozkoukávat u Mercedesu

Lewis Hamilton v tomto týdnu poprvé navštívil sídlo stáje Mercedes. Potvrdil to odcházející sportovní šéf Mercedesu Norbert Haug:

"Lewis se již objevil v továrně, prohlédl si ji a věnoval se svým prvním povinnostem. Také si vyzkoušel náš simulátor. Povedlo se nám to dohodnout s McLarenem."

Mistr světa z roku 2008 neočekává v první sezoně zázraky. Sám nedávno řekl, že první výsledky jeho práce se na formě Mercedesu mohou objevit možná za půl roku.

O přestupu Hamiltona se veřejnost dozvěděla na konci letošního září. U Stříbrných šípů by měl zůstat minimálně další tři sezony. Jeho týmovým kolegou bude Nico Rosberg, se kterým se zná i z nižších formulových soutěží. 

Další článek: Úderná dvojka Schumacher - Vettel opět vyhrála Závod šampionů

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.