Hamilton se s Di Restou dohodl na mimosoudním urovnání sporu

Anthony Hamilton a Paul di Resta své problémy vyřešili a spor u soudu ukončili bez rozsudku. Po dohodě se rozešli smírně.
Hamilton se s Di Restou dohodl na mimosoudním urovnání sporu

U soudu se oba ocitli kvůli tomu, že Di Resta předčasně ukončil Hamiltonovi manažerskou smlouvu. Udělal to proto, že dospěl k závěru, že ho chtěl Hamilton podvést a obrat o milión liber při uzavírání sponzorské smlouvy.

Hamilton to popíral a obrátil se na soud, protože chtěl odškodnění za předčasné propuštění z Di Restových služeb.

Během procesu se objevovaly zajímavé informace, když Hamilton měnil své výpovědi o odměnách od svého syna Lewise nebo o zmizelém důkazním materiálu.

Řízení ale k rozsudku nedospělo, protože se oba dohodli na mimosoudním urovnání sporu, aniž by zveřejnili, v čem přesně spočívá a jestli jeden druhému musel platit. Podle všeho ale k žádnému přesunu financí nedošlo.

"Velmi mě mrzí, že jsme se Paul a já tak rozkmotřili, a jsem potěšený, že se tato záležitost stala minulostí," komentoval Hamilton starší s tím, že Di Restu považuje za velmi talentovaného jezdce.

Skotský pilot, který pro letošní sezónu zamířil do DTM, dodal: "Byl to těžký rok a jsem rád, že je tohle za mnou a že se můžu soustředit na závodění."

Další článek: Lotus: Potvrdilo se, že nejet na první testy bylo správným rozhodnutím

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.

GP Monaka 2021

Čtvrtek 20. května 2021
1. trénink 11.30–12.30
2. trénink 15.00–16.00
Sobota 22. května 2021
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 23. května 2021
Závod 15.00