Hamilton se s Di Restou dohodl na mimosoudním urovnání sporu

Anthony Hamilton a Paul di Resta své problémy vyřešili a spor u soudu ukončili bez rozsudku. Po dohodě se rozešli smírně.
Hamilton se s Di Restou dohodl na mimosoudním urovnání sporu

U soudu se oba ocitli kvůli tomu, že Di Resta předčasně ukončil Hamiltonovi manažerskou smlouvu. Udělal to proto, že dospěl k závěru, že ho chtěl Hamilton podvést a obrat o milión liber při uzavírání sponzorské smlouvy.

Hamilton to popíral a obrátil se na soud, protože chtěl odškodnění za předčasné propuštění z Di Restových služeb.

Během procesu se objevovaly zajímavé informace, když Hamilton měnil své výpovědi o odměnách od svého syna Lewise nebo o zmizelém důkazním materiálu.

Řízení ale k rozsudku nedospělo, protože se oba dohodli na mimosoudním urovnání sporu, aniž by zveřejnili, v čem přesně spočívá a jestli jeden druhému musel platit. Podle všeho ale k žádnému přesunu financí nedošlo.

"Velmi mě mrzí, že jsme se Paul a já tak rozkmotřili, a jsem potěšený, že se tato záležitost stala minulostí," komentoval Hamilton starší s tím, že Di Restu považuje za velmi talentovaného jezdce.

Skotský pilot, který pro letošní sezónu zamířil do DTM, dodal: "Byl to těžký rok a jsem rád, že je tohle za mnou a že se můžu soustředit na závodění."

Další článek: Lotus: Potvrdilo se, že nejet na první testy bylo správným rozhodnutím

20:34 | BBC: Hamiltona by měl nahradit Russell. Je to preferovaná volba. Tým spekulace nekomentuje.
15:58 | Stoffel Vandoorne dostal dnes v 7 ráno zprávu, že je Hamilton pozitivní a bude to za hodinu oznámeno. Míří do Bahrajnu, ale zatím neví, zda pojede. Vandoorne měl letět do Bahrajnu po testech formule E ve Valencii tak jako tak...
12:31 | Steiner také uvedl, že by se Romain Grosjean rád zúčastnil Grand Prix Abú Dhabí.
12:28 | Romain Grosjean zůstane další noc v nemocnici kvůli léčbě popálenin rukou.

GP Sachíru

Pátek 4. prosince 2020
1. trénink 14.30–16.00
2. trénink 18.30–20.00
Sobota 5. prosince 2020
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 6. prosince 2020
Závod 18.10