Hamilton se s Di Restou dohodl na mimosoudním urovnání sporu

Anthony Hamilton a Paul di Resta své problémy vyřešili a spor u soudu ukončili bez rozsudku. Po dohodě se rozešli smírně.
Hamilton se s Di Restou dohodl na mimosoudním urovnání sporu

U soudu se oba ocitli kvůli tomu, že Di Resta předčasně ukončil Hamiltonovi manažerskou smlouvu. Udělal to proto, že dospěl k závěru, že ho chtěl Hamilton podvést a obrat o milión liber při uzavírání sponzorské smlouvy.

Hamilton to popíral a obrátil se na soud, protože chtěl odškodnění za předčasné propuštění z Di Restových služeb.

Během procesu se objevovaly zajímavé informace, když Hamilton měnil své výpovědi o odměnách od svého syna Lewise nebo o zmizelém důkazním materiálu.

Řízení ale k rozsudku nedospělo, protože se oba dohodli na mimosoudním urovnání sporu, aniž by zveřejnili, v čem přesně spočívá a jestli jeden druhému musel platit. Podle všeho ale k žádnému přesunu financí nedošlo.

"Velmi mě mrzí, že jsme se Paul a já tak rozkmotřili, a jsem potěšený, že se tato záležitost stala minulostí," komentoval Hamilton starší s tím, že Di Restu považuje za velmi talentovaného jezdce.

Skotský pilot, který pro letošní sezónu zamířil do DTM, dodal: "Byl to těžký rok a jsem rád, že je tohle za mnou a že se můžu soustředit na závodění."

Další článek: Lotus: Potvrdilo se, že nejet na první testy bylo správným rozhodnutím

2. března | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
2. března | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
2. března | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
2. března | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.