Hamilton se chce přiblížit Schumacherovým rekordům

Lewis Hamilton davegp3  |  05. 11. 2018 16:50
Charles Leclerc Baz.Raketak  |  05. 11. 2018 16:30

Doufám že z toho máš pořádnou a dlouhotrvající erekci

Pierre Gasly Ferda.  |  05. 11. 2018 08:43

Stalo se snad něco hodně nepředvídaného, že se příznivcům Schumiho z Hamíka tak rozklepaly kolena?

Charles Leclerc Baz.Raketak  |  05. 11. 2018 08:26

To je nejlepší jak v půlce sezóny mu nevyšlo pár závodu, sem tam i auto kikslo a největší frustrace na světě když tak klečí u auta a dělá ze sebe chudinku a najednou má zápal jak za mlada, tady je vidět ta jeho faleš a egoismus. V mistrovství nejnesympatičtějších závodníků v historii bych mu dal klidně první místo, ale v počtu titulů nemá šanci Bubáček.

Fernando Alonso saveres  |  05. 11. 2018 07:43

Nikdo v historii ale neměl o tolik lepší auto než Hamilton. Všichni jezdci v zákulisí mluví o tom, že má k dispozici výkon, o jakém se nikomu jinému ani nesní a je otázkou, zda regulérně. Pro Hamiltona není problém se dostat kdykoliv z posledního místa na bednu a to již není o zázračném talentu, to je o materiálu ve kterém sedí. Fangio získal své tituly s různými vozy a motory, Steward a další dokonce se sériovými motory, které mělo k dispozici celé startovní pole. Historie se ale neptá na poctivost, podvodník bude oslavován, tak už to chodí.

Hajzlík  |  05. 11. 2018 07:55

Historii hlavně nezajímají spiklenecké teorie, které tady předvádíš.

Charles Leclerc Baz.Raketak  |  05. 11. 2018 08:22

Označovat ho podvodníkem je zas až moc, ale je fakt že žádnej extra talent v něm není. Jenom kápl na nejlepší auto a má štěstí že je nejlepším autem tak dlouho.. Kdyby byl takovej zázrak tak se nenechá porazit Rosbergem a měl by těch Schumiho 5 v řadě, njn bohužel Bubáčisko musí ještě zabrat.

Souhlasím s Rosbergem, ten byl tvrdým soupeřem. Hamilton měl bohužel jedno odstoupení, ale to se stává, hrálo to roli, ale rozhodně ne tu rozhodující. Rozhodující roli hrálo to, že Nico byl po celý rok velmi silným soupeřem a nedal Hamiltonovi nic zadarmo, díky tomu taky slavil svůj titul a Lewis ostrouhal.

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

Po celý rok ne, v první půli. Ke konci sezóny už ho Lewis válcoval. Ale máš pravdu, v první části sezóny jezdil lépe a měl lepší starty, to bylo klíčové.

Máš pravdu. Posledních 5 závodů měl Nico výhodu díky tomu odstoupení a stačila mu ta druhá místa a měl celkem kliku, že byl Mercedes v té době téměř bez konkurence, ale jezdil dobře. Mám ho rád.

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

RichieTheGreat  |  05. 11. 2018 13:22

Pravda. Stále tu budú dva tábory. Jedni budú tvrdiť, že Ham nezískal titul kvôli dosť zlým štartom z prvej polovice sezóny. Druhí zase, že kvôli strate 32 bodov z Malajzie, kde suverénne viedol. Ale asi to bude niekde uprostred, resp. aj tam aj tam. Oboje prispelo k tomu, že sa na konci tešil Nico. Plus jeho psychologické hry a napr. "zlé parkovanie" v Monaku 😏


1 2 3 4

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

13:43 | Český esports závodník Martin Štefanko, který byl členem Haasu v F1 eSports, oznámil ukončení kariéry.
5. prosince | Britský premiér Boris Johnson v rámci předvolební kampaně navštívil továrnu Red Bullu. Vyzkoušel si výměnu pneumatik. Jak dlouho mu to trvalo, neuvedl. Red Bull to letos zvládl za 1,82 s. odkaz
4. prosince | S Toro Rosso jezdil v testech Sean Gelael. Jeho týmovým kolegou ve F2 bude nově Dan Ticktum, kterého se Red Bull před časem zbavil.
4. prosince | Roy Nissany dnes pokračuje v testování s Williamsem. Včera řekl, že mu trvalo 4 kola, než si na vůz zvykl.