Hamilton s prodloužením smlouvy nepospíchá, ale u McLarenu chce zůstat

Lewis Hamilton se chce v první řadě soustředit na příští sezónu, až poté začne jednat s McLarenem o novém kontraktu na další roky.
Hamilton s prodloužením smlouvy nepospíchá, ale u McLarenu chce zůstat

Současná Hamiltonova smlouva vyprší na konci příští sezóny. "Myslím, že není pochyb o mé oddanosti týmu, takže není kam pospíchat. Chci pokračovat touto cestou," komentoval svoji budoucnost mistr světa z roku 2008.

"Jen se soustředím na příští rok. Martin (Whitmarsh - šéf McLarenu) se mnou už o prodloužení smlouvy hovořil, takže vím, že to přijde, v jistou chvíli si sedneme a budeme o tom jednat. Ale nejdůležitější je se soustředit na nadcházející sezónu."

Na novou smlouvu nepospíchá ani McLaren. "Myslím, že je na dobrém místě, týmu miluje a my ho známe dobře," řekl o Hamiltonovi Whitmarsh. "Takže jsme si na to nevymezili žádný konkrétní časový rámec. Uvidíme, jak to bude vypadat příští rok, máme spoustu času."

Hamiltonův týmový kolega Jenson Button s McLarenem prodloužil smlouvu letos. Ačkoliv tým její trvání oficiálně neoznámil, podle neoficiálních informací má platnost do roku 2014.

Diskuze (48) Další článek: Kimi Räikkönen se vrací do formule 1, bude závodit pro Renault