Hamilton: Ptám se sám sebe, co se děje

Lewis Hamilton se chce soustředit jen závodění a letošní šampionát, ale přiznává, že občas přemýšlí i o spekulacích o své budoucnosti.
Hamilton: Ptám se sám sebe, co se děje

Hamilton je v posledních týdnech pod obrovským tlakem, protože všichni chtějí vědět, kde bude příští rok závodit a jestli jsou pravdivé informace o jeho přestupu do Mercedesu.

Nedávno sice řekl, že se spekulacemi nenechá rozptylovat, teď ale přiznal, že to tak jednoduché není. "Pro mě je teď nejdůležitější se soustředit na tento šampionát," zopakoval v rozhovoru pro CNN. "Je to totiž velký úkol, dohnat Fernanda, udržet konzistenci. Je těžké nenechat žádný prostor myšlenkám na něco jiného."

"Takže to (novou smlouvu) nechávám lidem, kteří se mnou pracují. Víte, jsem u tohoto týmu od svých 13 let, nikdo jiný nic takového nemá. Nikdo jiný nemá takové vazby a vztahy, jako mám já se svým týmem. Miluju závodění tady. Ale nevím, co přinese budoucnost."

"V současnosti je tu hodně spekulací. Dokonce i já se sám sebe v duchu ptám: ´Co se děje, co se děje?´ Ale jak jsem říkal, důležité je soustředění na vítězství v šampionátu. Tvrdě jsem na něm v posledních letech pracoval a nepodařilo se to, tak snad je teď blízko. To je to nejdůležitější."

McLaren v Itálii prohlásil, že chce v jednání s Hamiltonem výrazně pokročit ještě před GP Singapuru, ale jak se zdá, nepodařilo se mu to.

Další článek: Mercedes nasadí v Singapuru nové výfuky, čeká je poslední zkouška

9:00 | Lewis Hamilton může tento víkend vyrovnat Schumacherův rekord v počtu vítězství. I proto bude Netflix natáčet tento týden právě u Mercedesu.
20:10 | Fernando Alonso navštívil továrnu Renaultu.
21. září | Velká cena Eifelu nebude bez fanoušků. Na Nürburgringu počítají s prodejem 20 tisíc vstupenek. Prodej začne zítra.
20. září | Zak Brown má důvod k oslavě. Jeho United Autosports vyhrál 24h Le Mans v kategorii LMP2.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink 10.00–11.30
2. trénink 14.00–15.30
Sobota 26. září 2020
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10