Hamilton pozvánku k Sutilovu soudu nedostal

Lewis Hamilton je ochoten spolupracovat s německým soudem při řešení Sutilovy kauzy, ale zatím o to nebyl požádán.
Hamilton pozvánku k Sutilovu soudu nedostal

Některá média minulý týden uvedla zprávu, podle které měl Hamilton svědčit v rámci soudního řízení s Adrianem Sutilem, který je obviněn z ublížení na zdraví při potyčce se spolumajitelem týmu Lotus Erica Luxe. Mluvčí soudu měla říct, že je Hamiltonova účast povinná první den přelíčení, tedy 30. ledna.

Hamilton ale žádnou pozvánku od soudu ve skutečnosti nedostal, alespoň zatím. Britský jezdec McLarenu je ale ochoten v případě potřeby se soudem spolupracovat.

Hamiltonův advokát proto soud kontaktoval, aby získal další informace, informovala o tom BBC. Ovšem v době Sutilova soudu do Německa přijet nemůže, protože má povinnosti u svého týmu. Připravuje se na novou sezónu a 1. února McLaren představí své nové auto.

Zatím není zřejmé, zda soud skutečně potřebuje Hamiltonovo svědectví, a pokud ano, zda by mohl kvůli němu přeložit hlavní přelíčení na jindy.

Další článek: Na formuli 1 jsem si znovu zvykl po pár kolech, říká Räikkönen

14:06 | Sebastian Vettel dává do aukce "duhovou" helmu, kterou měl v Turecku. Dražba začne na jeho webu po závodě. Má jít o jedinou Vettelovu helmu z doby u Ferrari, která se dostane do soukromých rukou.
10:01 | Před 45 lety zemřel společně s pěti dalšími členy svého týmu při letecké nehodě Graham Hill. Vraceli se z testu na okruhu Paula Ricarda. Hill byl prvním a je stále jediným držitelem trojité koruny.
17:30 | McLaren potvrdil, že Sainze vyřadil problém se zadními brzdami.
28. listopadu | Alex Albon po včerejší nehodě mění šasi.

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink Hamilton (1:29.033)
2. trénink Hamilton (1:28.971)
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink Verstappen (1:28.355)
Kvalifikace Hamilton (1:27.264)
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10