Hamilton piluje fyzickou kondici s novým osobním trenérem

Pro přípravy na nadcházející sezónu dostal Lewis Hamilton nového osobního trenéra, stal se jím Fin Antti Vierula.
Hamilton piluje fyzickou kondici s novým osobním trenérem

Donedávna se o Hamiltonovu fyzickou kondici staral Clayton Green, jehož McLaren povýšil na seniorskou pozici v oblasti výkonnosti lidských zdrojů v továrně týmu.

Zatímco teď je Hamilton ve Wokingu, ještě minulý týden byl se svým trenérem v USA a tvrdě trénoval. V horách v Coloradu se v nadmořské výšce 2600 až 3700 metrů věnoval různým fyzickým aktivitám, jako je lyžování nebo cvičení na strojích. Podle svých slov každý týden spálil 7 až 10 tisíc kilokalorií.

Co nejnižší váha je pro jezdce letos důležitá kvůli návratu systémů na rekuperaci kinetické energie. S Vierulou bude Hamilton spolupracovat během celého roku, aby se udržel ve vrcholové fyzické kondici.

Mistr světa z roku 2008 se může těšit na to, že se jako první sveze v novém McLarenu MP4-26. Stane se tak 10. února v Jerezu. V prvních letošních testech ve Valencii se ve starém voze vystřídá s Buttonem a Paffettem.

Další článek: Místo jsem ztratil kvůli nedostatku peněz, říká di Grassi

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.