Hamilton nechce další těsné souboje s Rosbergem

Srdce fanouška asi zapláče. Lewis Hamilton nechce další těsné souboje s Nicem Rosbergem, jaké jsme viděli v Bahrajnu.
Hamilton nechce další těsné souboje s Rosbergem

Lewis Hamilton chce udělat vše pro to, aby už k těsným soubojům s týmovým kolegou nedocházelo. „Nico bude v následujících závodech velmi rychlý. Byl jsem odhodlaný k tomu, abychom v Číně nebyli tak blízko od sebe, jako tomu bylo v Bahrajnu. Více se to proto podobalo Malajsii. Budu se snažit, abych si udržel přístup, který mám. Ten u mě funguje perfektně”, říká britský pilot.

Hamilton porazil Rosberga třikrát za sebou, ale díky odstoupení v Austrálii je v šampionátu stále o 4 body za ním.

Kromě Rosberga si ale Hamilton dává pozor také na piloty ostatních týmů. „Ferrari udělalo velký krok v Číně. Nemají takovou rychlost jako my, ale dostat se z 10. místa (Bahrajn) na třetí, je docela působivé. Renault také chystá zlepšení svého motoru pro nadcházející závod. Nemůžeme zůstat na místě. Musíme se nadále zlepšovat a věřím, že se nám to povede”, dodává Hamilton.

Hamilton nikdy nebyl šťastnější

Hamilton nikdy nebyl šťastnější

Další článek: Kaltenborn stále brání rozpočtový strop

16:30 | Mrkněte na závod z Zandvoortu. Petr Ptáček odstartuje ze třetího místa.. odkaz
15:39 | Připomeňme, že Hamilton, Latifi, Grosjean a Magnussen jsou vyšetřováni, že se ve druhé zatáčce nevrátili řádně na trať.
10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
25. září | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace Hamilton (1:31.304)
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10