Hamilton navštívil Red Bull, čímž rozjel nové spekulace o přestupu

Lewis Hamilton je znovu spojován s Red Bullem Racing, i když v minulosti opakovaně potvrdil věrnost McLarenu a dodal, že nevěří v dlouhodobou budoucnost týmu výrobce nápojů.
Hamilton navštívil Red Bull, čímž rozjel nové spekulace o přestupu

V sobotu večer Hamilton navštívil motorhome Red Bullu Racing a čtvrt hodiny si povídal s šéfem týmu Christianem Hornerem. I když to Red Bull označil za přátelskou návštěvu, podle Autosportu si britský jezdec zjišťoval své budoucí možnosti.

Smlouvu s McLarenem má Hamilton do roku 2012, takže by minimálně ještě příští rok měl setrvat ve Wokingu. Sám říká, že chce bojovat o další tituly, což se mu u McLarenu nedaří především kvůli technice. Po Kanadě ztrácí na Vettela v šampionátu 76 bodů.

"Měl teď smolnou šňůru," komentoval šéf McLarenu Martin Whitmarsh. "Ale myslím, že musí být takovým závodníkem, jakým je, a jsem si jistý, že bude. Určitě je zklamaný, ale užívá si s týmem (Buttonovo) vítězství."

Christian Horner dříve řekl, že by si sice těžko dokázal představit vedle sebe dva tak soutěživé jezdce, jako jsou Vettel a Hamilton, ale dodal, že kdyby Hamilton přišel, tak by ho nemohl rovnou odmítnout.

Další článek: Ferrari si ručník ponechá minimálně do Británie, ale potřebuje zázrak

18:02 | Kdo bude ve vedení po prvním kole?
17:13 | Ricciardo dostal napomenutí za zdržení Strolla v Q1.
15:29 | Víkend Lewise Hamiltona: Sražený mechanik v tréninku, kontakt se zdí a poškozené přední křídlo v kvalifikaci, hodiny v rychlém kole (možná poškozené zadní křídlo).
13:35 | V Soči přestalo pršet a objevilo se dokonce sluníčko. Start kvalifikace snad ve 14:00 dle plánu.

GP Ruska 2021

Pátek 24. září 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Bottas
Sobota 25. září 2021
3. trénink zrušen
Kvalifikace Norris
Neděle 26. září 2021
Závod 14.00