Hamilton na svém stylu závodění nic měnit nebude

Lewis Hamilton nechce po kolizi s Rosbergem měnit svůj styl závodění. Rosberg nevyloučil, že si bude chtít s Hamiltonem promluvit.
Hamilton na svém stylu závodění nic měnit nebude

„Upřímně, nic to nemění,“ řekl Hamilton, jehož slova přináší Motorsport.com. „Budeme i nadále závodit. Samozřejmě se bude snažit, abychom se ujistili, že se to nebude opakovat. To je vše. Budeme závodit a pozice nebude v Monaku stejná, tyhle věci se nikdy neopakují.“

Rosberg nevyloučil, že si bude chtít s Hamiltonem promluvit a vyčistit vzduch.

„Je to něco, o čem je potřeba přemýšlet v příštích dnech. Teď vám nic dalšího říct nemohu,“ uvedl několik hodin po závodě. „V tuto chvíli jsem dost deprimovaný. Je to velmi, velmi těžké, protože to byl můj závod rozjetý na vítězství. Nejsem zklamaný jen kvůli sobě, ale kvůli všem, protože jsme jeden tým a všichni v tom jedeme společně. Vím, jak moc pracují na oba vozech, a pokud pak oba skončí v únikové zóně, je to nejhorší možný scénář.“

Foto: Getty Images / Clive Mason

Další článek: Nespokojený Grosjean si během testů vyzkouší nové šasi

16:58 | Robert Kubica znovu usedne do vozu formule 1. V pátek odjede první trénink s vozem Alfy Romeo. Nahradí Giovinazziho.
10:18 | F1 v Rakousku bude od příštího roku vysílat Red Bullem vlastněná Servus TV...
6. července | Balíček vylepšení, který mělo Ferrari nasadit v Maďarsku, přiveze tým už tento víkend na Red Bull Ring... nebo alespoň jeho část.
6. července | Alex Zanardi absolvoval v pořadí už třetí operaci. Trvala pět hodin a byla zaměřena na rekonstrukci lebky a stabilizaci oblastí postižených traumatem.

GP Štýrska 2020

Pátek 10. července 2020
1. trénink 11.00–12.30
2. trénink 15.00–16.30
Sobota 11. července 2020
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 12. července 2020
Závod 15.10