Hamilton na svém stylu závodění nic měnit nebude

Lewis Hamilton nechce po kolizi s Rosbergem měnit svůj styl závodění. Rosberg nevyloučil, že si bude chtít s Hamiltonem promluvit.
Hamilton na svém stylu závodění nic měnit nebude

„Upřímně, nic to nemění,“ řekl Hamilton, jehož slova přináší Motorsport.com. „Budeme i nadále závodit. Samozřejmě se bude snažit, abychom se ujistili, že se to nebude opakovat. To je vše. Budeme závodit a pozice nebude v Monaku stejná, tyhle věci se nikdy neopakují.“

Rosberg nevyloučil, že si bude chtít s Hamiltonem promluvit a vyčistit vzduch.

„Je to něco, o čem je potřeba přemýšlet v příštích dnech. Teď vám nic dalšího říct nemohu,“ uvedl několik hodin po závodě. „V tuto chvíli jsem dost deprimovaný. Je to velmi, velmi těžké, protože to byl můj závod rozjetý na vítězství. Nejsem zklamaný jen kvůli sobě, ale kvůli všem, protože jsme jeden tým a všichni v tom jedeme společně. Vím, jak moc pracují na oba vozech, a pokud pak oba skončí v únikové zóně, je to nejhorší možný scénář.“

Foto: Getty Images / Clive Mason

Další článek: Nespokojený Grosjean si během testů vyzkouší nové šasi

13:09 | Cunoda po nehodě a výměně převodovky odstartuje z boxové uličky.
20. června | Za chvíli závod F3. Mokro, pravděpodobnost deště 100 %.
19. června | Toto Wolff řekl, že jeho komentáře, že by Mercedes mohl o jezdecké sestavě rozhodnout až v zimě, byl vtip... vystřelil si z opakovaných dotazů novinářů.
19. června | Ve 20:30 začíná kvalifikace IndyCar... debutuje Kevin Magnussen. Ve 23:00 pak závod formule E z mexické Puebly.

GP Francie 2021

Pátek 18. června 2021
1. trénink Bottas (1:33.448)
2. trénink Verstappen (1:32.872)
Sobota 19. června 2021
3. trénink Verstappen (1:31.300)
Kvalifikace Verstappen (1:29.990)
Neděle 20. června 2021
Závod Verstappen