Hamilton: Musíme zlepšit přítlak v nižších rychlostech a zastávky

Lewis Hamilton zatím proměnil dvě pole position ve dvě třetí místa v cíli. Chce s týmem zlepšit přítlak v nižších rychlostech a zastávky v boxech. Věří, že jeho čas přijde.
Hamilton: Musíme zlepšit přítlak v nižších rychlostech a zastávky

Letošní kvalifikace zatím neznají jiného vítěze než Lewise Hamiltona, v závodech si ale mistr světa z roku 2008 připsal zatím "jen" dvě třetí místa. To by rád zlepšil.

"V kvalifikacích jsme velmi rychlí, ale musíme být rychlejší v závodech," řekl pro Guardian. Rezervu vidí v přítlaku při nižších rychlostech a rád by zlepšil také zastávky v boxech. Právě při nich se dvakrát propadl.

Hamilton věří, že stačí drobné úpravy na voze. Mezi závody v Malajsii a Číně je třítýdenní přestávka, během které se Angličan chystá navštívit sídlo týmu. "Podpořím chlapy v továrně. Doufám, že brzy budeme mít nějaká vylepšení na voze," přeje si.

Začátek sezony pilotovi McLarenu nevyšel podle plánu. "V Austrálii mě zdržel safety car, v Malajsii jsem při první zastávce vedl a vše šlo celkem hladce. Nevím, jestli mě zavolali ve špatnou dobu, ale ztratil jsem dvě místa. Při druhé zastávce jsem měl problémy s pravým zadním kolem, při další s pravým předním. Měl jsem tedy trochu smůlu, ale jsem si jistý, že můj čas přijde," je přesvědčen bývalý mistr světa.

Další článek: V defenzivě budeme i příští dva závody, varuje Alonso