Hamilton měl být ve vedení šampionátu, věří Whitmarsh

Lewis Hamilton nedokončil dva závody v řadě, přesto ztrácí na první místo tabulky jen 20 bodů. U McLarenu jsou přesvědčeni, že promarnili šance si vedení pojistit.
Hamilton měl být ve vedení šampionátu, věří Whitmarsh

"Lewis měl dnes být ve vedení šampionátu a není, takže jsme samozřejmě zklamaní," řekl šéf McLarenu Martin Whitmarsh. "Ale pořád je od vedení vzdálen méně než jedno vítězství. Zbývají čtyři závody a 100 bodů, takže je třeba vyhrávat. Oba naši jezdci pořád mají šanci."

Ta první přijde v Grand Prix Japonska. Zatímco Ferrari už neplánuje větší úpravy vozu, ve Wokingu chystají pro Suzuku balík vylepšení.

"Příští závod budeme mít úpravy, ale jsem si jistý, že také ostatní budou pokračovat ve vývoji," uvedl Whitmarsh. "Suzuka je velmi odlišná. Nemůžu nic předpovídat, nevím, jak na tom budou ostatní vozy. Vím, že my máme slušné úpravy, takže uvidíme."

Další článek: GP Singapuru: Co ve výsledcích nebylo

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.