Hamilton chce zůstat ve F1 nejméně do roku 2023

Lewis Hamilton před domácí velkou cenou pohovořil o své budoucnosti.

V posledních dnech a týdnech to poněkud zapadlo pod tíhou spekulací o budoucnosti Sebastiana Vettela, ale Lewis Hamilton stále nemá smlouvu pro příští rok. Neočekávají se však žádné komplikace a potvrzení prodloužení smlouvy by mohlo přijít brzy. Mercedes má zájem o prodloužení spolupráce a Hamilton se nikam jinam nechystá.

„Nemyslím si, že ve formuli 1 je něco jistého, ​​ale můj plán je zůstat tady, to je určitě můj cíl,“ řekl Hamilton.

„Nevím, jak dlouho, ale karanténa okolo COVID-19, i když byla velmi, velmi, velmi negativní, mi dala spoustu energie, abych se mohl soustředit na jiné věci a nějaký prostor na dýchání, což mi umožní zůstat déle.“

Fanoušci Ferrari budou muset být trpěliví. Vítězit začneme až v roce 2022, říká Elkann

Fanoušci Ferrari budou muset být trpěliví. Vítězit začneme až v roce 2022, říká Elkann

„Chtěl bych být na úrovni, na které jsem teď, navždy, ale přijde čas, kdy začnete ztrácet po fyzické nebo psychické stránce. Nevím, kdy k tomu dojde, ale nedokážu si představit, že to bude v krátkodobém horizontu....v příštích dvou nebo třech letech. Takže tady určitě budu v blízké budoucnosti.“

Další článek: Hamilton nasadil vylepšený MGU-K

20:24 | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.
19:18 | Ještě to není oficiální, ale podle The Times bude Turecko vyřazeno z červeného britského seznamu, což znamená pro britské zaměstnance týmů a F1 mírnější režim po návratu. GP Turecka by se tak na začátku října měla konat.
15. září | Šéf Astonu Martin Otmar Szafnauer odmítl spekulace o neshodách a třenicích se Sebastianem Vettelem jako 100 % nesmysl. Vettel má být brzy potvrzen také pro příští rok.
15. září | Dokument o Schumacherovi je už na Netflixu. Celkem ve 190 zemích a 30 jazycích a to včetně češtiny.