Hamilton chce zůstat ve F1 nejméně do roku 2023

Lewis Hamilton před domácí velkou cenou pohovořil o své budoucnosti.

V posledních dnech a týdnech to poněkud zapadlo pod tíhou spekulací o budoucnosti Sebastiana Vettela, ale Lewis Hamilton stále nemá smlouvu pro příští rok. Neočekávají se však žádné komplikace a potvrzení prodloužení smlouvy by mohlo přijít brzy. Mercedes má zájem o prodloužení spolupráce a Hamilton se nikam jinam nechystá.

„Nemyslím si, že ve formuli 1 je něco jistého, ​​ale můj plán je zůstat tady, to je určitě můj cíl,“ řekl Hamilton.

„Nevím, jak dlouho, ale karanténa okolo COVID-19, i když byla velmi, velmi, velmi negativní, mi dala spoustu energie, abych se mohl soustředit na jiné věci a nějaký prostor na dýchání, což mi umožní zůstat déle.“

Fanoušci Ferrari budou muset být trpěliví. Vítězit začneme až v roce 2022, říká Elkann

Fanoušci Ferrari budou muset být trpěliví. Vítězit začneme až v roce 2022, říká Elkann

„Chtěl bych být na úrovni, na které jsem teď, navždy, ale přijde čas, kdy začnete ztrácet po fyzické nebo psychické stránce. Nevím, kdy k tomu dojde, ale nedokážu si představit, že to bude v krátkodobém horizontu....v příštích dvou nebo třech letech. Takže tady určitě budu v blízké budoucnosti.“

Další článek: Hamilton nasadil vylepšený MGU-K

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.