Hamilton chce v Singapuru konečně využít vítězný potenciál vozu

McLaren měl podle Lewise Hamiltona v posledních dvou závodech auto schopné vyhrávat, ale svoji šanci nevyužil. Napravit to bude chtít v Singapuru.
Hamilton chce v Singapuru konečně využít vítězný potenciál vozu

"Příští víkend se budu hodně snažit o dobrý výsledek," prohlásil Hamilton. "Myslím, že jsme v Belgii a Itálii měli auto schopné zvítězit, takže chci zajistit, abychom do Singapuru přijeli s dobrým nastavením a mohli s ním jezdit v trénincích a kvalifikaci."

"Jestli půjde vše podle plánu, měli bychom být v neděli v dobré formě. I když je teď titul téměř mimo dosah, budeme se hodně snažit získat co nejlepší výsledek. Nikdy se nevzdávám a jako vždy pojedu na vítězství."

Jenson Button má samozřejmě stejný cíl jako týmový kolega. "Vzhledem k naší současné formě věřím, že to pro nás bude další dobrý závod," předpověděl. "Jsem opravdu spokojený s rychlostí vozu a úsilím týmu. Nicméně všichni jsme tu proto, abychom vítězili, a to také bude naším cílem tento víkend."

Formu McLarenu hodnotí dobře také šéf týmu Martin Whitmarsh. Navíc věří, že díky systému zadního křídla bude singapurská Grand Prix divácky atraktivní. "Do Singapuru jedeme povzbuzeni naším výkonnostním potenciálem," uvedl. "Také se domnívám, že budeme pokračovat v trendu, který jsme v letošní sezóně doposud viděli, tedy že díky DRS jsou zajímavé závody, které by jinak byly poměrně monotónní."

Diskuze (176) Další článek: V Singapuru má Ferrari šanci na vítězství, věří Alonso