Hamilton by měl prodloužit s McLarenem, shodli se jeho otec a Button

Otec a týmový kolega Lewise Hamiltona jsou přesvědčení, že nejlepší budoucnost čeká mistra světa z roku 2008 i nadále ve Wokingu.
Hamilton by měl prodloužit s McLarenem, shodli se jeho otec a Button

"Srdce Lewise je u McLarenu," řekl Anthony Hamilton. "V životě je důležitá loajalita. Není to jen o penězích."

Hamilton tak naznačil, že by jeho syn nemusel být v otázce financí tak náročný, jak asi chce jeho management, což nedávno vyprovokovalo k veřejným komentářům i Rona Dennise.

"Lewis je ten, kdo má možnost zůstat nebo jít jinam, i když jsem tento týden slyšel Rona říkat zajímavé věci," komentoval Jenson Button. "Ale tohle místo je pro Lewise jako domov. Někdy je dobré udělat změnu, ale podle mě by to nebylo správné."

Na přímou otázku, zda tedy chce, aby Hamilton zůstal u McLarenu, proto Button odpověděl jednoznačně. "Ano. Je to prosté. Během závodního víkendu chcete být lepší než týmový kolega, chceme to všichni, ale také potřebujete mít konkurenceschopné týmového kolegu."

"On je určitě nejrychlejší týmový kolega, jakého jsem kdy měl. Měl jsem pár dobrých kolegů. Závodil jsem s mistry světa, ale ti byli jiní svým chováním a způsobem práce s týmem."

Další článek: Za kreativitu bychom kritizováni být neměli, hájí svůj tým šéf Red Bullu

20. června | Cunoda po nehodě a výměně převodovky odstartuje z boxové uličky.
20. června | Za chvíli závod F3. Mokro, pravděpodobnost deště 100 %.
19. června | Toto Wolff řekl, že jeho komentáře, že by Mercedes mohl o jezdecké sestavě rozhodnout až v zimě, byl vtip... vystřelil si z opakovaných dotazů novinářů.
19. června | Ve 20:30 začíná kvalifikace IndyCar... debutuje Kevin Magnussen. Ve 23:00 pak závod formule E z mexické Puebly.

GP Francie 2021

Pátek 18. června 2021
1. trénink Bottas (1:33.448)
2. trénink Verstappen (1:32.872)
Sobota 19. června 2021
3. trénink Verstappen (1:31.300)
Kvalifikace Verstappen (1:29.990)
Neděle 20. června 2021
Závod Verstappen