Hamilton bude brzy mít nového manažera, či spíše agenturu

Mistr světa z roku 2008 Lewis Hamilton se už opět nebude muset starat o své obchodní záležitosti sám, po rozchodu s otcem bude mít nového manažera.
Hamilton bude brzy mít nového manažera, či spíše agenturu

O Hamiltonovu kariéru se od začátku staral jeho otec Anthony, ale tento pracovní vztah skončil před začátkem loňské sezóny. S hledáním nového manažera Hamilton nepospíchal, ale řešení se blíží.

"Snad vám budu moci během několika následujících týdnů říct, jak to jde," řekl pilot McLarenu. "Ale je to pozitivní. Nebude mě to rozptylovat od práce a o věci bude postaráno určitě lépe, než když jsem se jim věnoval sám."

Hamilton si vybírá z několika kandidátů a favoritem je údajně agentura 19 Entertainment, která se starala například o Davida Beckhama. Zájem ale mají také IMG a Creative Artists Agency.

Anthony Hamilton teď pracuje ve formuli 1 jako manažer Paula di Resty, takže se se svým synem bude v paddocku stále potkávat. "Pro Paula odvedl skvělou práci, má nadání, což je skvělé," komentoval Hamilton mladší. "Bude pracovat pro Paula, ale samozřejmě je to můj táta, takže v pitlane bude chodit sem tam. Šlape to mezi námi dobře."

Kromě nového manažera by měla letošní sezónu Hamiltonovi usnadnit také celkově klidnější situace v osobním životě. Nesrovnalosti v této oblasti uvedl jako jednu z příčin loňských neúspěchů.

"Myslím, že je teď vše v mém životě lepší a cítím se mnohem lépe," vysvětloval. "Můžu na vyhrávání soustředit mnohem víc energie než kdy dřív, a to je skvělé. Je skvělé tu být a být spokojený v životě, jako tomu bylo v některých chvílích loni."

"Každý rok je přístup stejný, ale občas vám tak dobře nevyjde trénink, nebo jste více vyčerpaní veřejnými vystoupeními nebo jinými věcmi. Letos je to mnohem jasnější a trénink byl mnohem lepší a efektivnější. Z vozu mám mnohem lepší pocit a uspět chci ještě víc. Chtít to nemůžete nikdy dost!"

Diskuze (20) Další článek: Testy - Valencie, čtvrtek
19:37 | Pneumatiková mezera bude i na Hungaroringu. Pirelli tam nominuje střední, měkkou a ultraměkkou.
17:39 | Podle jezdců Mercedesu vydrží hypedměkké pneumatiky v závodě maximálně 7 kol.
14:13 | Žádný trest pro Maxe Verstappena za couvání z únikové zóny v první zatáčce.
23. května | Brendon Hartley je překvapen, že se mluví o jeho budoucnosti. Má prý smlouvu...
23. května | Po problémech ve Španělsku bude Ferrari v Monaku testovat starší zavěšení.

GP Monaka 2018

Čtvrtek 24. května 2018
1. trénink Ricciardo (1:12.126)
2. trénink Ricciardo (1:11.841)
Sobota 26. května 2018
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 27. května 2018
Závod 15.10