Häkkinen obhajuje týmovou režii. Je to byznys, říká Fin

Anonymizovaný  |  04. 10. 2018 00:49

vlastne cele tohle jednani mercedesu mne utvrzuje jenom v tom. jak dobry byl rosberg. dokazal z pozice nechteneho vyhrat titul. vyborne nico.

Ano, ale ono to jednání takové dřív být vůbec nemuselo. Nebyly tam takové tlaky od jiného týmu. V tomto případě od Ferrari. V roce 2016 si jel Mercedes svou ligu. Nicméně Nico byl výborný pilot a dokázal porazit Lewise hodněkrát a to i na jedno kolo.

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

jenDalsi teepack  |  04. 10. 2018 08:44

přesně tak

Hajzlík  |  04. 10. 2018 10:32

Proč nechtěného, v té době měl Mergl tak drtivou převahu, že nebylo nutné zabývat se nějakou TR, protože Merglu bylo jedno kdo vyhraje, když to byl na tutovku jezdec Merglu. Navíc německý závodník v německém voze asi není zrovna nechtěná kombinace. Dnes je situace úplně jiná, Ferko je schopné Merglu zle zatápět a v tu chvíli se Mergl chová jako jakýkoliv jiný tým, kterému jde o titul a je pod masivním tlakem. Takže ano, Rosberg si poctivě vydřel titul proti Lojzovi a to stejné jde říci o Lojzovi, ten si zase poctivě vydřel titul proti Rosbergovi, ostatní jezdci/stáje jim přitom dělali pouze křoví.

Když má Hamilton v DOMINANTNÍM Mercedesu 50 bodů náskok, tak je tahle TR spíš velká trapárna!
V Japonsku vyhraje a může si do konce roku vzít neplacené volno.

Tyhle kydy sou trochu mimo mísu.
Něco jiného bylo v r. 2007, kdy měl Kimi jen teoretickou šanci na titul a tam se to dalo takhle vysvětlit. To co provedl Mercedes byla jenom zbabělost

...ale chápu že to Bubu potřebuje posichrovat, jináč by se sesypal jako domeček z karet

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 03. 10. 2018 21:40

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

milanek001  |  03. 10. 2018 21:41

Přesně - člověk pochopí nějakou pomoc, ale tohle jsou jen bobky pana účetního a ne závody Odvážných mužů a odvážných týmů - udělali z toho závody opatrných chudáčků .... Lituju hlavně Hama, protože pro něj bylo lepší měření sil a i kdyby mu dokonce trochu náskoku ubylo .... nebo titul nezískal .... bylo by to nakonec lepší i tak
A kdyby ho získal - .... spoléhat na to že lidé študují jen tabulky je velký omyl - pak by nikdo nefandil Kimimu

kalfyk  |  04. 10. 2018 00:36

rozhodne ne, mozna je to trochu vice opatrnosti nez nutny, ale nema rad nerva :D... a ham,... koukas na to vubec ? muze bejt spatnej zavod maaaximalne dva a to by se pak nestalo dalsich par let... on je proste topicek panacku

Foxik1987  |  04. 10. 2018 09:06

Vzpomen si ze kvuli jedny technicky zavade, kde si suverene jel pro vitezstvi prisel o titul a vyhral tak Rosberg . Asi nechteji nechat nic nahode .

Foxik1987  |  04. 10. 2018 09:11

Jedna technicka zavada , jedna nehoda a je naskok pryc . Je pred nami jeste 5 zavodu to je 125bodu .

milanek001  |  03. 10. 2018 21:19

To jsem čekal spíš od Brunndela ... Jsou to jen řeči
Dokonce i Ham!!!! se cítil mizerně a v podstatě by raději riskoval, než tohle on to nechtěl!!!
Mercedes jako značka o jejíž Image tu jde ... získala tím vůbec něco kladného?
Fanoušci?
.... Ale tihle trapáci ... i Ros možná bych měl zmírnit slovník - Ale v posledku pravdu nemají je to jem omezené myšlení, které nechápe širší souvislosti, vůbec nechápou, že takto nemohou vzniknout legendy ale jen trapné tabulky s počty výher a ty nakonec nebudou nikoho zajímat... Legendy vznikají i z proher... tohle je trapně laciný kalkul... Pletete se hoši protože nemáte srdce a bez srdce je závodění mrtvé
Ham srdce má a raději byl závodil .... jen to pokazí dojem z jeho případného vítězství a to za to nestojí a stát nebude
jen žasnu, že tohle neví Lidé jako Horner, Ross Brown,...
Zetsche by jim měl říct, že budují image Mercedesu a ta v posledku neni o přízemním kalkulu ale o emocích! - snad alespoň on ví, že to nebylo zase tak jednoznačné... (tj někdy se dělaji i špinavosti, a je to ok i to je pěkné, ale je absurdní je takhle jednoznačně hájit! ... fuj Miko měl si raději pomlčet :) ale nic Nemusíme se koukat, že jo?

Přesně tak Miko. A jen podotýkám, že kdyby bylo ve stejné situaci Fiarri tak to na milion procent udělá taky. A už to mnohokrát udělalo.

alonsofan44  |  03. 10. 2018 20:32

https://www.google.cz/search...
Nejseš ty taky náhodou z Brna, demente?

Sám seš dement Hulipéro. Jenže ty na to nikdy nepříjdeš, a to je smutný.

alonsofan44  |  03. 10. 2018 20:42

Heleď se pedofile, vychladni!!!Však ty jseš blbej od přírody, to už tu ví každý.Nemusíš na to stále upozoňovat.

Já už jsem ti mnohokrát psal, že se s idiotama tvého formátu odmítám bavit a vždycky když si změníš nick tak to poruším. Ty jsi ten nejodpornější primitiv co jsem kdy měl možnost potkat. A já nemám čas zahazovat se z takovou špínou. Takže čus, o nějaké smysluplné debatě s tebou nemá cenu uvažovat.


1 2 3 4 5