Haas řeší jezdeckou sestavu i Rich Energy

Haas bude v nejbližší době řešit svou jezdeckou sestavu pro příští rok a také budoucnost spolupráci s titulárním sponzorem.
Haas řeší jezdeckou sestavu i Rich Energy

Guenther Steiner potvrdil, že Haas vybírárá týmového kolegu Kevina Magnussena ze seznamu, který má tři jména: Ocon, Grosjean, Hülkenberg.

Šéf Haasu to ve Spa řekl dopoledne. O chvíli později byl Ocon potvrzen u Renaultu, takže by měl být výběr mezi Hülkenbergem, který je momentálně bez sedačky, a Grosjeanem.

„Jsou to tři se zkušenostmi, jinak jsem neviděl nikoho jiného, ​​kdo má zkušenosti a je na trhu,“ řekl Steiner s tím, že tým chce zkušeného jezdce.

Nejde jen o výkony, říká Hülkenberg o svém konci u Renaultu

Nejde jen o výkony, říká Hülkenberg o svém konci u Renaultu

Kromě jezdecké sestavy řeší Haas také budoucnost své spolupráce s Rich Energy. Výrobce energetických drinků prošel turbulentním obdobím. Nejdříve spolupráci ukončil, poté došlo ke změnám v jeho vedení, firma se dokonce přejmenovala na Lightning Volt.

Podle Steinera se rozhodně někdy okolo Singapuru.

„Uklidnili se a teď uvidíme, kam se dostaneme,“ řekl Steiner o budoucnosti sponzorství.

„Nejprve potřebujete klid, abyste se mohli racionálně rozhodnout, a pak bude rozhodnuto. V tuto chvíli jsou tady (loga), jak vidíte, takže se musíme rozhodnout,oni se musí rozhodnout, zda chtějí pokračovat, nebo ne.“

„Je to jejich rozhodnutí, a pak bude následovat naše rozhodnutí. Mělo by se to stát příští týden nebo tak nějak a tentokrát se to stane správně.“

Foto: Getty Images / Dean Mouhtaropoulos

Váš názor Další článek: Nejde jen o výkony, říká Hülkenberg o svém konci u Renaultu
17:05 | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".
24. října | Jamie Chadwick vyhrála druhý ročník W Series
24. října | V paddocku je i modelka Winnie Harlow, která v roce 2018 odmávala Velkou cenu Kanady o kolo dříve. Sice za to nemohla, ale i tak bychom ji asi raději drželi od cílové rovinky dál...
24. října | Prasklina na zadním křídle se nakonec objevila jen u Verstappena. Red Bull zatím neví, co bylo příčinou.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod Verstappen