Haas řeší jezdeckou sestavu i Rich Energy

Haas bude v nejbližší době řešit svou jezdeckou sestavu pro příští rok a také budoucnost spolupráci s titulárním sponzorem.
Haas řeší jezdeckou sestavu i Rich Energy

Guenther Steiner potvrdil, že Haas vybírárá týmového kolegu Kevina Magnussena ze seznamu, který má tři jména: Ocon, Grosjean, Hülkenberg.

Šéf Haasu to ve Spa řekl dopoledne. O chvíli později byl Ocon potvrzen u Renaultu, takže by měl být výběr mezi Hülkenbergem, který je momentálně bez sedačky, a Grosjeanem.

„Jsou to tři se zkušenostmi, jinak jsem neviděl nikoho jiného, ​​kdo má zkušenosti a je na trhu,“ řekl Steiner s tím, že tým chce zkušeného jezdce.

Nejde jen o výkony, říká Hülkenberg o svém konci u Renaultu

Nejde jen o výkony, říká Hülkenberg o svém konci u Renaultu

Kromě jezdecké sestavy řeší Haas také budoucnost své spolupráce s Rich Energy. Výrobce energetických drinků prošel turbulentním obdobím. Nejdříve spolupráci ukončil, poté došlo ke změnám v jeho vedení, firma se dokonce přejmenovala na Lightning Volt.

Podle Steinera se rozhodně někdy okolo Singapuru.

„Uklidnili se a teď uvidíme, kam se dostaneme,“ řekl Steiner o budoucnosti sponzorství.

„Nejprve potřebujete klid, abyste se mohli racionálně rozhodnout, a pak bude rozhodnuto. V tuto chvíli jsou tady (loga), jak vidíte, takže se musíme rozhodnout,oni se musí rozhodnout, zda chtějí pokračovat, nebo ne.“

„Je to jejich rozhodnutí, a pak bude následovat naše rozhodnutí. Mělo by se to stát příští týden nebo tak nějak a tentokrát se to stane správně.“

Foto: Getty Images / Dean Mouhtaropoulos

Další článek: Nejde jen o výkony, říká Hülkenberg o svém konci u Renaultu

22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.
22. května | Aby to Renaultem ve F1 nakonec nedopadlo úplně jinak a Ricciardo nebyl rád, že je rád. odkaz