Haas oznámí druhého jezdce v pátek, favorit je jasný

DanArmitage  |  25. 10. 2015 13:40

Takže to vypadá, že Vergne ani Magnussen si v příštím roce neškrtnou. Přitom ti dva potenciál určitě mají, to už dokázali, zatímco Gutierrez...

F1 dělají piloti, ale místo talentů a osobností dostávají šanci piloti, kteří na mě působí jako voskové figuriny.

no prachy odvladaj aji Hlaas, zadna perspektiva, jeden se chce ztraptnit v bozskym tymu snu(Ferrari) a druhej ocividne nastavi rit za penizky...Hlaas me teda sklamal a ani nepotreboval odjet nejaky to koleso...

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Co říkáte na tu nechutnost v MotoGP?

Je to hnus,tady někdo chce aby vyhrákl Jorge.Jko Jorgeho beru je to super jezdec,ale Ezpeleta a spol by měli být nestranní a za ten pád si může Márquez sám.Je to něco jako svýho času Senna a Prost kdy Belestre šel na ruku Prostovi,ale takhle daleko to snad nikdy nedošlo krom tý Suzuky 89 ale tam byl na pravdě jak Prost tak aji Senna.

#7 RAI #14 ALO #16 LEC #33 VER #55 SAI (No.1) | | Šéf klubu Svět Závodů (FB) a admin online racing ligy Touring Series (WEB)

Jorge je ta největší pi*a všech dob... ten s tím neměl co dočinění a šel se dožadovat pro vaelho diskvalifikaci. On je to největší ho*no v tomhle, pak Dorna a Marquez až 3. Lorenzovi přeju jen to nejhorší... Vale až odejde tak MotoGp skončí, nikoho to nebude zajímat jen ty mrd*ky španělský...

No je fakt že Jorge je poslední dobou svině,to nebejvávalo asi zjistil že Ezpeleta je taky španěl a že mu leccos projde.....my ostatní ale víme že až Vale skončí že (a to sám říkal) půjde do WRC čili přejde na 4 kola kde si nevede špatně.Škoda že na F1 už je starej,tam by vypráskal kožich nejednomu jezdci.

#7 RAI #14 ALO #16 LEC #33 VER #55 SAI (No.1) | | Šéf klubu Svět Závodů (FB) a admin online racing ligy Touring Series (WEB)

Lorenza nemusím už od začátku... a ted... no comment raději...

Divák F1  |  25. 10. 2015 10:58

nechutností asi nazýváš těch pár kol co se honili ti dva borcííí.....U mě dobrý.....aspoň se něco dělo ! Jinak by to byl závod v podstatě rozhodnutej po prvním kole !

nechutnopstí nazývám tu dohru...

Divák F1  |  25. 10. 2015 11:18

jojo .... už jsem si Tě přečetl na Moto GP ! ....a co mě se tejká , přikláním se k verzi "španělská prasečina" .....
V největší slávě jsem Rossiho nemusel......ale teď bych mu to přál !!!!!.....

Já Valeho miloval hned co přišel... jsme byl jeho největší fanda a jsem doted. Když už tak Pedrosa ale jestli Vale odejde s Motogp končím...

D-ario  |  25. 10. 2015 10:50

No většího s prominutím lemp*a si vybrat nemohli.. Grosjean ho zadupe do asfaltu! A Vergnovi se dvere do F1 definitivne zaviraji.

davegp3  |  25. 10. 2015 09:25

Gutyjerez je snad nejslabsi pilot , co jsem za posledni dekadu v F1 videl. Snadne sousto pro Groszana.

No, ale jak jsi mohl přehlédnout Naraina Karthikeyana? To byl kousek!

Checo jede

FrancoisCEVERT  |  25. 10. 2015 08:30

pokud Gutimu sedne vůz, určitě rozpráší Grossa.


1 2