Gutiérrezovi se nelíbí Hamiltonova reakce

Mexičanovi se nelíbí gesto Lewise Hamiltona.
Gutiérrezovi se nelíbí Hamiltonova reakce

Esteban Gutiérrez zdržel Hamiltona v době, kdy měl těsně za sebou Rosberga.

Za nerespektováni modrých vlajek dostal později penalizaci 5 sekund. Hamilton na Gutiérreze na cílové rovince ukázal ne zcela lichotivé gesto. Mexičanovi se to nelíbí.

„V minulosti jsem s ním mluvil. Je mistr světa, ale neměl by dělat tyhle věci. Měl by respektovat všechny soupeře. Nikdy nevíte, jednou bych s ním mohl bojovat o šampionát,“ řekl Gutiérrez po závodě.

Na svém Twitteru se pak k incidentu znovu vrátil: „Být mistr světa ti nedává právo být neuctivý k soupeřům, můj kamaráde Lewisi Hamiltone.“

Pilot Haasu zdůraznil, že modré vlajky neignoroval. Blížili se k němu dva rychlé vozy, o kterých věděl a hledal nejbezpečnější místo, kde je pustit. 

Foto: Getty Images / Charles Coates

Další článek: Netuším jak, říká Palmer o smyku, který jej stál jeho první bod

15:03 | George Russell testoval v Abú Dhabí s Mercedesem pneumatiky pro rok 2021. Během dvou dnů ujel 218 kol.
8. prosince | Plány Alonsa pro rok 2020: Dakar a Indy, pro rok 2021: zpět v F1 nebo WEC (hypercary). Martin Brundle spekuluje, že by se Alonso mohl do F1 vrátit s Renaultem.
6. prosince | Český esports závodník Martin Štefanko, který byl členem Haasu v F1 eSports, oznámil ukončení kariéry.
5. prosince | Britský premiér Boris Johnson v rámci předvolební kampaně navštívil továrnu Red Bullu. Vyzkoušel si výměnu pneumatik. Jak dlouho mu to trvalo, neuvedl. Red Bull to letos zvládl za 1,82 s. odkaz