Gutiérrez uznává potřebu zlepšit se, ale kritice nevěnuje pozornost

Estebanu Gutiérrezovi se ve formuli 1 zatím nedaří tak, jak se Sauberem očekává, ale věří, že je na dobé cestě za zlepšením.
Gutiérrez uznává potřebu zlepšit se, ale kritice nevěnuje pozornost

Debutová sezóna je pro Mexičana zatím těžká, nepomáhá mu ani skutečnost, že Sauber letos disponuje horší technikou než loni. Ví ale, že se musí zlepšit i on sám.

"Když bojujete v první desítce, lidé se nás vás dívají víc a můžete předvést víc," cituje Gutiérreze Autosport. "Nejsem tady, abych lidem ukazoval, co dokážu."

"Mým úkolem v tuto chvíli je pracovat s týmem, abych se dostal do toho výkonnostního okna. Na to se soustředím a to chci dokázat nejen proto, abych ukázal, že dokážu mít výsledky, ale také pro nás."

Mexický pilot je přesvědčený, že se mu v posledních závodech daří zlepšovat, a samozřejmě v tom hodlá pokračovat.

"Cítím, že na to mám, a věřím si, abych mohl tlačit, pro mě osobně je to zlepšení a dobrý krok. Mnohem lépe rozumím tomu, co se děje s vozem. Komunikace se zlepšuje."

"Myslím, že v práci jdeme velmi dobrý směrem, a tak uděláme další kroky. Myslím, že v příštích pár závodech přijde něco dobrého."

Další článek: Di Resta má smlouvu s Force Indií do konce příštího roku, ale může odejít

14:36 | V úterý a ve středu pokračují testy 18palcových pneumatik. Jezdit budou Mercedes, Ferrari a McLaren. Mercedes nasadí do testu Russella... že by příprava na rok 2022?
18:19 | Nico Rosberg řekl na Sky Germany, že Toto Wolff šel za Christianem Hornerem, aby se omluvil, ale Horner omluvu nepřijal.

GP Maďarska 2021

Pátek 30. července 2021
1. trénink Verstappen (1:17.555)
2. trénink Bottas (1:17.012)
Sobota 31. července 2021
3. trénink Hamilton (1:16.826)
Kvalifikace Hamilton (1:15.419)
Neděle 1. srpna 2021
Závod Ocon