Gutiérrez si z Grosjeanova úspěchu těžkou hlavu nedělá

Esteban Gutiérrez zažívá hořkosladký start sezóny. Zatímco jeho týmový kolega sklízí body i pozornost, Mexičan dvakrát nedokončil.
Gutiérrez si z Grosjeanova úspěchu těžkou hlavu nedělá

V Austrálii ukončila Gutiérrezův závod nehoda s Fernandem Alonsem. V Bahrajnu pak šlo o technický problém – konkrétně s brzdovým kotoučem. Gutiérrez tak již dvakrát nedokončil.

Na dotaz, zda je více povzbuzen výkonností Haasu nebo frustrován svými výsledky, reagoval: „Já to tahle nevidím. Dívám se na to, co jsem udělal a na okolnosti, které se mi přihodily. Je samozřejmě dobré vidět, že tým je na tom velmi dobře, že můj týmový kolega dokáže dokončovat vpředu. Byl jsem hned za ním.“

Gutiérrez upozornil, že také v trénincích bylo blízko Grosjeanovi. „Budu bojovat, nic mě nezastaví. Nebudu měnit svůj způsob práce nebo způsob, jak přistupuji k věcem.“ Gutiérrez si myslí, že má potřebnou rychlost a výsledky se dříve nebo později dostaví. 

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Další článek: ANKETA: Jaký formát kvalifikace byste si vybrali?

21:46 | Roman Staněk zdraví české fanoušky po prvním pódiu ve formuli 3! Video: Tomáš Enge odkaz
18:00 | Podle Mercedesu bylo Hamiltonovo kontroverzní výjezdové kolo rychlejší než to předchozí.
17:56 | Velká nehoda ve čtyřiadvacetihodinovce ve Spa, která připomenula události ne až tak dávné. Dva jezdci jsou v nemocnici, ale mimo ohrožení života. odkaz
14:05 | Steiner byl příliš velký pesimista. Tým stále pracuje na tom, aby Schumacher mohl do kvalifikace nastoupit. Šasi je ok, mění se převodovka. Tak jako tak ale odstartuje poslední (penalizace za převodovku).

GP Maďarska 2021

Pátek 30. července 2021
1. trénink Verstappen (1:17.555)
2. trénink Bottas (1:17.012)
Sobota 31. července 2021
3. trénink Hamilton (1:16.826)
Kvalifikace Hamilton (1:15.419)
Neděle 1. srpna 2021
Závod 15.00