GP Mexika: Vyhrál Rosberg, oba jezdci Ferrari nedokončili

F1BáliF1  |  02. 11. 2015 20:24

https://www.youtube.com/watch...
Lepší sound..lepší akce.. žádné DRS ... A Montoya za volantem :)

F1BáliF1  |  02. 11. 2015 20:28

A takové to už taky nikdy nebude... Máte také někdy nostalgickou? :)
https://www.youtube.com/watch...

Anonymizovaný  |  03. 11. 2015 09:10

mi ty formule prijdou takove lehci a sviznejsi a jakoby s lepsim gripem. (nesleduju to tak ani technicke rozdily neznam)

Anonymizovaný  |  02. 11. 2015 15:50

takze jednoduše. za nehodu mohl kimmi, je to lempl a ochlasta? KLIKNI +

za nehodu mohl bottas, nevedel ze ma rychlejsi formuli a nemohl pockat na rovinku? KLIKNI -

za nehodu mohl Alonso (komentuj to) :D

Alonsova vina

Co to bylo za ránu? | Kdo nám to sem z palmy spad? | Černý voči, je to **** | To neni můj kamarád!

Alees  |  02. 11. 2015 18:00

Alonso* vihraje.

D-ario  |  02. 11. 2015 09:18

Kdyby Rosberg nebyl celej rok tak labilní a nezaobíral se blbostmi, tak mohl Hamiltonovi pěkně zavařit.. Vyhrát 4 kvaldy po sobě je myslím solidní důkaz. A závod odjel taky dost dobře.

Iscarian  |  02. 11. 2015 16:08

To je pravda, jezdecké schopnosti Nico na to určitě má, jenže na čem musí ještě hodně zapracovat je psychická odolnost, prostě když je pod tlakem tak to nedává, to je něco co se Lewis už naučil...

-ERACER-  |  02. 11. 2015 08:07

Závod nic moc takový průměr něco se dělo ale šlo to. Jinak bylo krásně vidět jak jsou ty letošní vozy úplně na prd respektive nepoužitelné pro "závodění", ukázalo se že když DRS kvůli velké hustotě vzduchu takřka nefungovalo tak se nedalo skoro vůbec přejíždět...pardon objíždět.

Jinak musím opět vyzdvihnout výkon Maxe Verstappena , neskutečná konzistence v jeho jízdách ,opět porazil Sainze v kvalifikaci i v závodu a opět bodoval. Skvělý jezdec s ohromnou budoucností.

DanArmitage  |  02. 11. 2015 02:20

Vidím, že diskusi je lepší nečíst, protože se v ní projevuje obvyklá neschopnost vidět za hranice svého předsudku. Za mě spokojenost s Nicovou výhrou, zasloužil si ji. Poslední dobou měl docela dost smůly, přesto neztratil vůli bojovat, byť titul patří právem Hamiltonovi. Věřím, že Nicův výkon dokáží ocenit i Lewisovi fanoušci, byť Ham tak přišel o šanci dorovnat Sebastianův a Schumiho rekord v počtu 13 výher za sezónu.

Je mi trochu líto Kvítka, třetí místo by mu slušelo a zpravil by si chuť po divokém Austinu. Kvítek má talentu dost, jen to chce trochu zklidnit, vyjezdit se. Na to, že jezdí teprve druhou sezónu, toho předvádí dost.

Sebastianovi se poprvé v letošní sezóně závod skutečně nepodařil, o jeho charakteru svědčí to, že přiznal svou chybu, neschovával ji za techniku, okolnosti ani nic jiného, což spousta pilotů neumí. Prolog byl nicméně dán incidentem po startu, kde i z Ricciardova vyjádření plyne, že si není jist, jestli tam Sebastianovi jezdecky neublížil. Postartovní incidenty jsou nicméně běžné, takže velké závěry bych z toho nevyvozoval. Sebastian předvedl výbornou stíhací jízdu v Austinu a obecně letos potěšil už tolikrát, že jeden špatný závod mu může předhazovat jen idiot. I takoví se v diskusi najdou, předsudky jsou prostě předsudky. Takovému Hamiltonovi se hrubě nevyvedl třeba závod v Maďarsku a nikdo není tak praštěný, aby z toho vyvozoval bůhvíco. Přičemž ty absurdní výtky, které kdysi padaly na Sebastianův účet, by se daly snadno vztáhnout i na letošního Hamiltona, ale alespoň tady je té soudnosti více.

Pokud jde o Kimiho, tentokrát si myslím, že chyba nebyla na jeho straně, ale celkově doufám, že tuhle sezónu hodí za hlavu a v té příští dá vzpomenout na Kimiho jiného formátu.

Toť vše. Alonsa a Buttona je mi opravdu až líto, navzdory Alonsovým idiotským PR prohlášením. Zatímco takové Red Bully se přece jen zlepšily a jsou teď dost vidět, McLaren...

Ferda.  |  02. 11. 2015 07:01

S chválením Vettela za to, že přiznal svou chybu bych to moc nepřeháněl.
Tři chyby v jednom závodě s rozbitím vozu o svodidla je dost na to, aby věděl, že nějaké obkecávaní by nemělo žádný smysl. Navíc byl ještě vyšetřován za krácení tratě.

V tomto závodě prostě a jednoduše jezdil hůř než kdejaký nováček.

Tonito  |  02. 11. 2015 07:34

To je zase žvástů o ho.ně ... A přitom stačilo napsat, že výsledek obou pilotů Ferrari se dal za této situace očekávat. Vettel z hloubi pole předjíždět neumí (pokud nevypadne polovina vozů před ním) a je taky jediný pilot z mistrů světa, který nikdy nedokázal vyhrát závod z horšího než třetího místa. A crashman z Espoo je už dávno vyhořelé palivo, letos navíc extrémně nebezpečné všem soupeřům na trati ... Tím je myslím řečeno vše, takže ty kecy o tom, že jeden je charaktér, když se přizná k vlastním chybám a ten druhý dokonce za opětovný incident nemůže, si nechej od cesty. Z tebe ta "objektivita" stříká, jako z českých politiků ...

beranidlo  |  02. 11. 2015 08:03

tak proč sem píšeš když jsi plný předsudků?

DanArmitage  |  02. 11. 2015 11:46

Není nad aroganci a stupiditu, konkrétně tvou. Vettel neumí? A co Austin, letošní Kanada, Španělsko loni, Abú Zabí 2012 nebo Brazílie téhož roku? Tvojím problémem je naprostá zaslepenost a do očí bijící předsudky, neschopnost ocenit to, co leží mimo úzký rozsah tvého fandění. A ted prosím tu pohádku o permanentním zlepšování McLarenu, kvůli které jsi tu označovali za idoty kdekoho včetně mě.

Anonymizovaný  |  02. 11. 2015 15:43

tonito je nevyzraly dement na ktereho je nejlepsi nereagovat... ;) čili prechazime dalej.


1 2 3 4 5 ... 44

18:15 | Za incident s Mazepinem ve třetím tréninku byl Hamilton napomenut a tým dostal pokutu 25 000 euro.
16:53 | Hamilton jde před sportovní komisaře kvůli nerespektování dvojitých žlutých vlajek.
14:18 | První závod F2 vyhrál Armstrong. Piastri devátý, Čou se roztočil a dojel na chvostu pole. V závodě byly 2 safety cary, jeden (resp. dva) virtuální.
8:49 | Podle Pirelli je střední směs jen o 0,3 s pomalejší než měkká. Tvrdá pak o dalších 0,6 s.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink Hamilton
2. trénink Hamilton
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink Verstappen
Kvalifikace Hamilton
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30