Glock věří, že letos získá pro Virgin první body

Timo Glock získal ve formuli 1 už 51 bodů, ale ani jeden v barvách týmu Virgin. Rád by to napravil letos a otevřel bodové skóre ruské stáje v historických tabulkách.
Glock věří, že letos získá pro Virgin první body

"Chceme získat body v prvních závodech a na tom dál stavět," prohlásil německý pilot při prezentaci nového monopostu VRM-02. "Ale musíme být realisté, loni jsme ztráceli 3 až 4 sekundy, a takovou ztrátu během zimní přestávky dohnat nemůžete, takže se musíme zlepšit a jít postupně nahoru."

Virgin vstoupil loni do formule 1 jako nováček, takže letos může těžit z jistých zkušeností. Zejména spolehlivost techniky by se měla výrazně zlepšit, což je první předpoklad úspěchu.

I když vyhlídky na dobré výsledky nemá tým nejlepší, Glock nelituje, že do Virginu přišel a setrval. "Chci být jeho součástí," uvedl. "Ano, zažili jsme těžké časy, hlavně v prvních pár závodech, kdy jsme si tu vzájemně překáželi. Ale od začátku bylo jasné, že nemůžete přijít do formule 1 a hned patřit mezi tři nejlepší. Pokud by se to stalo, ostatní by dělali něco špatně."

Další článek: Představení Virginu MRV-02