Glock potvrdil, že bude pro Marussii závodit i příští rok

I když se forma Marussie nezlepšuje tak, jak doufal, hodlá Timo Glock dodržet svoji dlouhodobou smlouvu a svůj tým příští rok neopustí.
Glock potvrdil, že bude pro Marussii závodit i příští rok

Glock před více než rokem prodloužil kontrakt s Marussií (tehdy ještě Virgin Racing) do roku 2014. U týmu viděl dobrý potenciál zejména díky navázané spolupráci s McLarenem.

A i když Marussie výkonnostně víceméně stagnuje, Glock není zklamaný natolik, aby uvažoval o předčasném ukončení kontraktu. V rozhovoru pro motorsport-total.com řekl, že ho spekulace na trhu s jezdci nevzrušují, protože ví, jak jeho budoucnost vypadá.

Na přímou otázku, zda tedy příští rok zůstane u Marussie, odpověděl: "Ano, jistě."

Glock se teď soustředí na řešení problémů, které má s vozem. Auto mu přijde nestabilní a velmi přetáčivé, ale nedokáže odhalit příčiny. Matoucí pro něj je, že týmový kolega Pic stejné potíže nemá a je rychlejší.

Další článek: Williams s výkony svého týmu spokojený není, ale Senna mu udělal radost

10:15 | Mick Schumacher vyhrál závod F2 a upevnil vedení v šampionátu. Druhý Cunoda. Schumacherův nejbližší pronásledovatel C. Ilott skončil třetí, na Schumachera tak má ztrátu 18 bodů. Další pronásledovatelé v šampionátu: Ch. Lundgaard nedokončil, R. Shwartzman nebodoval.
15:04 | Lamborghini oficiálně potvrdilo, že Stefano Domenicali odchází z pozice šéfa automobilky, aby od ledna 2021 převzal novou prestižní funkci. Očekává se, že nahradí Careye v čele F1.
25. září | Kvalifikace F2: Cunoda, Daruvala, Schumacher... Schumacherův nejbližší soupeř v šampionátu Ilott odstartuje hned za ním ze čtvrtého místa.
24. září | Lewis Hamilton očekává, že FIA v reakci na jeho kontroverzní tričko z GP Toskánska zavede nová pravidla, ve kterých vyjasní, co je a co není možné.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink Bottas (1:34.923)
2. trénink Bottas (1:33.519)
Sobota 26. září 2020
3. trénink Hamilton (1:33.279)
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10