Gasly: Mezi Red Bullem a Toro Rosso nebyl moc velký rozdíl

Raffaele Marciello a Pierre Gasly testovali v Barceloně pro dva týmy. Měl se k ním přidat ještě Pascal Wehrlein, kterému ale nebylo dobře, takže jízdu s Force Indií vynechal a jezdil až ve středu s Mercedesem.
Gasly: Mezi Red Bullem a Toro Rosso nebyl moc velký rozdíl

Gasly zajel s Toro Rosso čas 1:27,639 na střední směsi a v Red Bullu 1:26,683 na měkké sadě.

„Abych byl upřímný, rozdíl je opravdu malý. Pokud jde o čas na kolo, je to skoro stejné. Byly tam nějaké drobné rozdíly, ale podmínky byly také odlišné od úterý,“ hodnotil jízdu v obou vozech Gasly. Rozdíl prý nebyl ve vozech, ale spíše v počasí – konkrétně vítr foukal po oba dny jinak.

Klepněte pro větší obrázek

„Také jsem měl už trochu více zkušeností a věděl co a jak. Zlepšil jsem si čas na kolo, svou jízdu a pocit v autě. Celkově jsem se cítil lépe, takže jsem docela spokojený. Pokud jde o vyvážení, řekl bych, že je to velmi podobné u obou aut.“

Foto: Getty Images / Andrew Hone

Váš názor Další článek: Sezónní testy z pohledu statistik
17:05 | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".
24. října | Jamie Chadwick vyhrála druhý ročník W Series
24. října | V paddocku je i modelka Winnie Harlow, která v roce 2018 odmávala Velkou cenu Kanady o kolo dříve. Sice za to nemohla, ale i tak bychom ji asi raději drželi od cílové rovinky dál...
24. října | Prasklina na zadním křídle se nakonec objevila jen u Verstappena. Red Bull zatím neví, co bylo příčinou.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod Verstappen