Frustrovaný Abiteboul by se měl více soustředit na svůj tým, říká Verstappen

Max má nechtěně pravdu v tom, že jeho cíl na rozdíl od Renaultu není být sedmý. Dřív byla F1 o tom, že každý chtěl vyhrát, včetně týmů. A to každý rok. Ty jejich sračkoidní kecy budeme konkurence schopní do pěti, deseti dvaceti či "sta" let mi přijdou jako komoušské plánováníkdy si nikdo není jistý sám sebou. A králem těchto prohlášení je právě Renault a McLaren.

Horner s Markem si prez Vozedboucha s Renckem vyrizuji stare dluhy. Cyrda to zere a Vozedbouchovi nedochazi, ze si vyrabi nepratele tam, kde by nemel. Jednou mu to da nekdo sezrat a zustane v tom sam. Je to trouba.

karelse

aero minor  |  29. 09. 2018 13:34

Drzy a nevychovany spratek. Renault je znacka, ktera ma historii zacinajici na prahu dvacateho stoleti. Je to ikona z motoristickeho sportu. Nejen f1. Neni mozne, aby nejaky dvacetilety smrad si takto otviral hubu. Mel by byt verejne napomenut. Ale je mozna podporovan temi dvema sympataky, horner, marko. S blizici se hondou, jsou vyrazne arogantnejsi.
Soucasna f1 je proste katastrofa. Jsem vice a vice presvedceny, ze nema smysl se timto "sportem" uz dal zabyvat.

Stoffel Vandoorne Rover78  |  29. 09. 2018 14:32

Proč by si nemohl otvírat hubu? Protože tě to pohoršuje? Ale on dělá jen to co si může dovolit, ale dovolit si toho může hrozně moc, ta jeho prostořekost je navíc mnohem sympatičtější než hraní falešnejch PR divadýlek. Z Verstappena vyrostlo velký všehoschopný numero, kdo ho nebude chtít respektovat, tak toho bude hodně hodně trápit 😉

kobab  |  29. 09. 2018 16:26

Neplácej nesmysly, Verstappen sice nemá valné vychování ale Abiteboul je obyčejný arogantní hulvát. A ty sis nepřečetl článek. Emil nezpochybňuje datum založení Renaultu ale kvalitu turba C specifikace.

Kimi Räikkönen milanek001  |  29. 09. 2018 13:29

Max je řízek... je super! - sice je to trošku komedie, ale je to spíš tak, že se Frustrovaný Abiteboul nemusel reagovat a o nic by nešlo, Max nic tak hrozného neříkal .... Takže SUM:Max má pravdu ... i když Kontroverzní - ale celkově přijatelnou do rámce jeho osoby v dobrém - mladý a skvělý dravec ... jak nepustil Botase v Monze to byla bomba
.... A Abiteboul ať si kňourá, jen ze sebe dělá kavku .... RB stejně už jede s Hondou.

Mistr světa čekatel Max rozdává rady. Zkušeností už má na rozdávání

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  29. 09. 2018 12:22

No Maxi, zatím jsi v f1 proto abys byl 7. Víc jsi zatím nepředvedl a nedokázal. Renault proti tobě má titulů už mnoho.. takže spíš jsi frustrovaný Ty a to pořádně

Ano, postavit proti sobě kariéru jezdce trvající cca 4. rokem proti týmu, který tam je cca 25 let - to je vskutku skvělé srovnání (ohledně titulů).

BTW kolik titulů získal REN v době, kdy Max jezdí ve formuli? Tam to vypadá na plichtu 0:0. Hned to vypadá jinak, že?

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  29. 09. 2018 12:39

Srovnat se to dá.. Ale musíš být dostatečně inteligentní.. Takže chápu že tobě se to nedaří

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  29. 09. 2018 12:41

navíc já tím jen říkám že Max by mohl v budoucnu potřebovat renault víc než renault Maxíka. Zkušenost s Alonsem nám to dokazuje dostatečně!! Kvalitních jezdců je na nasvětě mraky, kvalitních týmů už mnohem méně.. Takže začni myslet než vypustíš nesmysl. Ale jak říká můj předchozí komentář na tvou adresu, ve tvém případě to je mission impossible

Počkej do roku 2021 a nebude potřebovat Renaulta nikdo, protože i ten McL začne jednat o motorech s někým jiným.
A REN odejde (jako několikrát) se svěšenou hlavou.

Z tebe ta inteligence vysloveně čiší.
Srovnávat hromadu zlata a hromadu hoven je v pořádku, protože oboje je hromada, že? Nezáleží na velikosti, složení, stáří, teplotě, ale prostě jsou to dvě hromady, tudíž to lze srovnat a mít jasný výsledek.
Až budeš mít něco inteligentního k diskuzi, klidně se ozvi.

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  29. 09. 2018 12:21

V f1 platí jeden zákon odjakživa. Tým je víc než jezdec. Aby Max své hubatosti v budoucnu nelitoval jako Alonso všech svých velkohubých prohlášení. Max ještě nic nedokázal a dokonce nikomu ani nic neukázal. Je vidět že mládež v dnešní době je hodně nevyzrálá a myslí si že je víc než ostatní. No, Maxiku, až Renault vyhrál titulů mnoho, ty ještě ani jeden. Kromě pár děckých kategorií Max nevyhrál ani jeden formulový šampionát. Ani f3. Takže je spíš takový děcký šašek který je frustrovaný že v 17 letech nezískal titul.

Pierre Gasly Ferda.  |  29. 09. 2018 11:28

Cyril si může pár závodů počkat až To Vozeďbouch zase někde opře o svodidla......


1 2

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

14:10 | Před 20 lety usedl Fernando Alonso poprvé do vozu formule 1. V Jerezu se zúčastnil testů s Minardi.
12. prosince | Kubica dnes v Jerezu testuje vůz DTM od BMW.
10. prosince | Pirelli už nominovalo pneumatiky pro Austrálii, Bahrajn, Vietnam a Čínu: ve všech případech C2, C3, C4