Frank Williams vidí svého nástupce v Adamu Parrovi

Až jednoho dne nebude moci Frank Williams vést tým, který založil, s největší pravděpodobností po něm otěže převezme současný ředitel Adam Parr.
Frank Williams vidí svého nástupce v Adamu Parrovi

Williams stojí v čele své stáje více než tři dekády a nemá v úmyslu se role šéfa vzdát, ale ví, že jednoho dne to udělat bude muset. "Kdybych z jakéhokoliv důvodu nemohl dělat svoji práci, tu mezeru by zaplnil Adam," svěřil Williams magazínu F1 Racing."

"Je to mladý muž, je ve formě, jako jsem byl já v jeho letech. Není to závodník, ale to je v dnešní převážně komerční době asi výhoda. Je velmi dobrý ve finančním rozhodování a nákladové efektivnosti. A jednání formule 1 zvládá dobře."

Parr je vzděláním právník, k Williamsu přišel v roce 2006. "Adam je velmi dobrý člověk, upřímný, tvrdě pracující, velmi efektivní a marketingově důvtipný," dodal Williams.

Další článek: Barrichello let strávených u Ferrari nelituje, i když nedostal pořádnou šanci

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.