Fotoblog Pavla Turka

Vážení čtenáři, F1sport.cz vám letos přináší vylepšenou novinku. Fotografie z velkých cen tak, jak je pořizuje partner F1sport a odborník na F1 Pavel Turek.
Fotoblog Pavla Turka

Bude se vlastně jednat o fotoblog. Pořizování fotografií nebude mít žádná pravidla. Jak jej prostě napadne a bude chtít, tak Pavel Turek v dějišti velké ceny F1 pořídí fotografie, nějakým uvolněným nebo doplňujícím způsobem okomentuje, a pošle přímo na náš / váš web.

Ano, fotoblog nebude mít žádnou velkou zpravodajskou hodnotu, ale jeho prostřednictvím vám F1sport.cz dokáže přiblížit bezprostřední atmosféru velkých cen a zcela nepochybně také zafunguje jako zvědavé očko z atraktivního zákulisí, a to nadále jako jediný web v České republice.

Doufám za celou redakci i za Pavla Turka, že si fotoblog budete patřičně užívat a že díky němu bude prožitek z velkých cen F1 zase o něco pikantnější.

Fotoblog najdete na hlavní strance vpravo, nebo pod adresou http://f1sport.autorevue.cz/fotoblog

Další článek: Závody IndyCar například s Barrichellem živě na SPORT 5

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.