Bianchi se v Nice narodil a v roce 2015 tam měl také pohřeb. Ulice nesla původně název rue du Sapin, ale dnes došlo k slavnostnímu odhalení nového názvu. Na polohu ulice se můžete podívat na Google Maps.
Merci Nice 🙏🏼... we miss you Jules #julesforever #jb17 Fotka zveřejněná uživatelem Jev (@jeanericvergne), Led 23, 2017 v 8:08 PST
Merci Nice 🙏🏼... we miss you Jules #julesforever #jb17
Fotka zveřejněná uživatelem Jev (@jeanericvergne), Led 23, 2017 v 8:08 PST
A street in Nice France has been renamed in honor of #JulesBianchi # pic.twitter.com/fyMVlWzxxK— Jack Rose (@jack_rose10) 23. ledna 2017
A street in Nice France has been renamed in honor of #JulesBianchi # pic.twitter.com/fyMVlWzxxK
#inaugurazione #piazza #Jules #bianchi pic.twitter.com/ztmGZmW1Xs— SFCcaprinobg (@SFCcaprinobg) 23. ledna 2017
#inaugurazione #piazza #Jules #bianchi pic.twitter.com/ztmGZmW1Xs
Avec @cestrosi, nous venons d'inaugurer l'avenue Jules Bianchi. @VilledeNice rend hommage à son jeune champion automobile trop tôt disparu. pic.twitter.com/dbM5yqDEdK— Philippe Pradal (@p_pradal) 23. ledna 2017
Avec @cestrosi, nous venons d'inaugurer l'avenue Jules Bianchi. @VilledeNice rend hommage à son jeune champion automobile trop tôt disparu. pic.twitter.com/dbM5yqDEdK
Une rue et un portrait en hommage à Jules Bianchi, pilote de F1 niçois disparu en 2015, viennent d'être inaugurés ce lundi #Nice06 pic.twitter.com/TKAQSXVniH— Matthias Galante (@Matthiasgalante) 23. ledna 2017
Une rue et un portrait en hommage à Jules Bianchi, pilote de F1 niçois disparu en 2015, viennent d'être inaugurés ce lundi #Nice06 pic.twitter.com/TKAQSXVniH
Foto: Getty Images / Paul Gilham
Charles Leclerc zavzpomínal na Julese Bianchiho, který měl být budoucí hvězdou Ferrari. Místo něj nyní ve Scuderii závodí Monačan.
Velká rodina, velké starosti. To platí i v případě, že se rozhodne kamkoliv cestovat. Někdejší vozy MPV jsou dnes ohroženým druhem a ne každý chce osobní verzi dodávky. Přesto je zde ještě jedna možnost a není to vlak ani autobus.
Charles Leclerc přiznal, že s Maxem Verstappenem žádní velcí kamarádi nejsou. Pro média také promluvil o svých začátcích v motorsportu.
Češi si v minulém roce zaregistrovali 32.934 malých vozů. Z tržního koláče tento segment ukousl víc procent než rok zpátky. Důvod? Cena. Kolik stojí letos?
Uplynuly tři roky od smrti Julese Bianchiho, který se zranil při Velké ceně Japonska 2014.
Před dvěma lety krátce před Grand Prix Maďarska zemřel Jules Bianchi na následky zranění z GP Japonska 2014.
Jules Bianchi bude mít v rodném městě ulici. Francouzský jezdec zemřel 17. července 2015 na následky zranění z GP Japonska 2014.
Grand Prix Francie se po deseti letech vrátí v roce 2018 do kalendáře formule 1. Jezdit se bude na okruhu Paula Ricarda.
Před pár dny to byly dva roky, co v Suzuce havaroval Jules Bianchi. Jeho rodina nyní vede právní kroky proti Marussii, FOM a FIA.
Od smrti Julese Bianchiho uplynul rok. Týmy i jezdci na něj vzpomínali také prostřednictvím sociálních sítí. Felipe Massa uveřejnil dokonce archivní video.