Formule 1 zpřístupnila zdarma svůj archív. Celkem 1400 hodin dokumentů a starých závodů

Formule 1 na 30 dnů zpřístupnila zdarma svůj bohatý archív.

K bezplatnému přístupu k archívu stačí kliknout na tento odkaz.

V archívu naleznete pěkné dokumenty (shows) – například o legendách formule 1, ale také záznamy nebo setřihy starých závodů. Archív sahá do roku 1981. Z každé sezóny je několik závodů. Například ze sezóny 1982 Grand Prix Jižní Afriky a Brazílie. Pokud máte rádi něco novějšího, tak ze sezóny 2005 je k dispozici kompletní záznam Grand Prix San Marina, Monaka, Evropy, Kanady, USA, Německa a Japonska. 

Závody jsou v každé sezóně řazeny chronologicky, takže se nenechte zmást. Je potřeba rovolat v sezóně až dolů. 

Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek

Za přístup k archívu musíte běžně zaplatit 2,99 euro měsíčně nebo 26,99 ročněPokud tak učiníte, budete mít poté i přístup k podrobnějšímu live timingu. 

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Další článek: Naši lidé jsou to nejcennější, co máme, říká Ferrari. Chystá speciální opatření pro otevření továrny

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
28. května | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.