Force India si brousí zuby na BMW Sauber

S body roste chuť.
Force India získala v letošní sezóně své první body, díky kterým se odlepila ode dna tabulky. A před posledními dvěma Grand Prix pokukuje po osmém místě BMW Sauberu.

"Dáme do toho vše, co máme," řekl šéf stáje Vidžaj Mallya. "Brazílie by nám měla vyhovovat, náš vůz podával dobré výkony na tratích podobné konfigurace. Teď, když víme, jak chutnají body, chceme jich více."

"BMW je před námi v poháru konstruktérů o jedenáct bodů, takže pokud se Toni a Adrian budou hodně snažit, mohli bychom tu ztrátu alespoň smazat. Bude to těžké, ale můžeme hodně získat a nemáme co ztratit, když si to stanovíme jako cíl."

Vůz Force India vyniká především aerodynamikou, proto se mu dařilo ve Spa a Monze. Singapur si tým přetrpěl a doufal, že v Suzuce bude zpět vpředu, ale body mu znovu unikly.

"Ale na základě naší formy jsem optimista, že v Brazílii postoupíme vpřed. Adrian a Tonio trať znají a vůz je na svém vrcholu. Takže věřím, že bychom znovu měli postoupit do druhé části kvalifikace nebo výše a znovu bojovat o body," dodal Mallya.
Další článek: Šampionát je stále otevřený, shodují se Vettel a Schumacher

19:29 | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
18:22 | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
17:41 | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
17:26 | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.