Force India si brousí zuby na BMW Sauber

S body roste chuť.
Force India získala v letošní sezóně své první body, díky kterým se odlepila ode dna tabulky. A před posledními dvěma Grand Prix pokukuje po osmém místě BMW Sauberu.

"Dáme do toho vše, co máme," řekl šéf stáje Vidžaj Mallya. "Brazílie by nám měla vyhovovat, náš vůz podával dobré výkony na tratích podobné konfigurace. Teď, když víme, jak chutnají body, chceme jich více."

"BMW je před námi v poháru konstruktérů o jedenáct bodů, takže pokud se Toni a Adrian budou hodně snažit, mohli bychom tu ztrátu alespoň smazat. Bude to těžké, ale můžeme hodně získat a nemáme co ztratit, když si to stanovíme jako cíl."

Vůz Force India vyniká především aerodynamikou, proto se mu dařilo ve Spa a Monze. Singapur si tým přetrpěl a doufal, že v Suzuce bude zpět vpředu, ale body mu znovu unikly.

"Ale na základě naší formy jsem optimista, že v Brazílii postoupíme vpřed. Adrian a Tonio trať znají a vůz je na svém vrcholu. Takže věřím, že bychom znovu měli postoupit do druhé části kvalifikace nebo výše a znovu bojovat o body," dodal Mallya.
Další článek: Šampionát je stále otevřený, shodují se Vettel a Schumacher

14:19 | F1 na svém FB a Youtube od 16:00 pustí záznam GP Bahrajnu 2014.
26. března | Masakr slavných závodů. Monako nebude, Le Mans v září a jako poslední byl přeložen závod Indy 500 na 23. srpna.
26. března | McLaren potvrdil, že všichni zaměstnanci, kteří byli v Melbourne v karanténě, se vrátili domů.
23. března | Junior Red Bullu Sergio Sette Camara míří do japonské super formule. U týmu B-MAX Racing with Motopark nahradil Pietra Fittipaldiho. Sezóna by měla začít 17. května.