Force India potvrdila Hülkenbergův návrat

Vidžaj Mallya se rozhodl oznámit alespoň jednoho jezdce už nyní, v roce 2014 bude pro jeho tým znovu závodit Nico Hülkenberg.
Force India potvrdila Hülkenbergův návrat

Hülkenberg soutěžil pro Force Indii už loni, pak se ale rozhodl zkusit štěstí u Sauberu.

"Jsem rád, že se vracím k Force Indii," řekl. "Tým míří příští rok vysoko a já věřím, že zkušenosti, které jsem za ty roky získal, nám pomůžou si ty cíle splnit. Skutečně věřím, že příští rok můžeme mít konkurenceschopný komplet."

"Také jsem slyšel hodně pozitivních věcí o motoru Mercedes, takže si myslím, že je na co se příští rok těšit. Tento tým znám a vidím jeho odhodlání, je to skvělá parta lidí a všichni sdílíme stejnou touhu po úspěchu."

Mallya pochválil Hülkenberga a označil ho za důkaz vysokých ambicí týmu. Kdo bude jeho týmovým kolegou, ale neuvedl. Podle silných spekulací by to měl být Sergio Pérez, naznačil to už šéf McLarenu Martin Whitmarsh.

Další článek: Gutiérrez: Bez simulátoru je to pro nováčka těžké

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.