Force India oznámí druhého jezdce až před Barcelonou

První testy v Jerezu bude muset odpracovat u Force Indie Paul di Resta, možná mu pomůže James Rossiter. Jméno druhého závodního pilota příští týden oznámeno nebude.
Force India oznámí druhého jezdce až před Barcelonou

Force India potvrdila, že se stále rozhoduje mezi několika jmény. "Jules (Bianchi) je pro nás významný kandidát, spolu s Adrianem (Sutilem) a několika dalšími," uvedl zástupce šéfa týmu Bob Fernley.

Vybrat si ale vedení stáje hodlá až před druhými předsezónními testy, které se uskuteční v Barceloně. Fernley v tom problém nevidí.

"Ten (druhý) jezdec bude moci strávit ve voze stejně času jako Paul. Teprve až když se nastaví základ, což Paul udělá v Jerezu, se do vozu pořádně pustíte a začnete hledat výkonnost."

Fernley však nevyloučil, že by Di Restovi mohl v Jerezu pomoci James Rossiter, který jinak pro Force Indii pracuje v simulátoru. "Možné to je, protože dělá vývojový program v simulátoru, James by tak mohl provést srovnání."

Diskuze (59) Další článek: Ferrari vysvětlilo, proč Alonso zůstane v prvních testech mimo
10:50 | Podle novináře Erika van Harena je převodovka Maxe Verstappena v pořádku a nebude potřebovat výměnu.
20:45 | Druhý závod F2 vyhrál Piastri.
20:32 | Red Bull zdá se zvažoval žádost o přezkum situace ze třetího tréninku, kdy měl Hamilton ignoroval dvojité žluté... nakonec ale nic podávat nebude.
20:11 | Gasly dostal varování za zdržení Sainze.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink Hamilton
2. trénink Hamilton
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink Verstappen
Kvalifikace Hamilton
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30