Force India obvinila majitele F1 z poškozování sportu, pak se omluvila

Zástupce šéfa Force Indie Bob Fernley se obul do CVC coby hlavního majitele formule 1, že jen bere peníze a nic tomuto sportu nedává. Pak se omluvil.
Force India obvinila majitele F1 z poškozování sportu, pak se omluvila

V rozhovoru pro Sunday Times Fernley obvinil CVC ze "znásilňování" formule 1 a dodal: "CVC dělá naprosto strašnou práci. Jsou to nejhorší, co se formuli 1 přihodilo."

"Pro tento sport neudělali nic a teď ho balí a snaží se ho podšoupnout nic netušícím investorům."

Jeden z šéfů CVC Bob Mackenzie si ale s Fernleym promluvil a dostalo se mu vysvětlení. "Omluvil se, že nemyslel to, co řekl, že se jen chtěl dostat do titulků."

K finanční situaci ve formuli 1 Mackenzie řekl, že o nových motorech, které způsobí nárůst nákladů, rozhodl Ecclestone, a ne CVC. "Abych byl upřímný, odpověď je, že týmy musí vyřešit své problémy samy. Není to o tom, kolik jim dáme peněz, ale o tom, kolik utrácejí."

Další článek: GP Monaka 2013 - Co v tiskových materiálech nebylo

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.