Force India o jezdeckém složení ještě nerozhodla, věří Sutil

Adrian Sutil byl ujištěn, že zatím není rozhodnuto, kdo bude pro Force Indii závodit v příštím roce. Německý závodník tomu věří.
Force India o jezdeckém složení ještě nerozhodla, věří Sutil

Sutil se po šesti letech ve formuli 1 ocitl v nejisté situaci, svého dlouhodobého zaměstnavatele bude možná muset opustit. Majitel Force Indie Vidžaj Mallya sice řekl, že o jezdeckém složení pro příští sezónu rozhodne až v prosinci, ale několik zdrojů uvedlo zprávu, že už zvolil Hülkenberga a di Restu.

"Vidžaj mi řekl, že rozhodnutí zatím nepadlo a že tyto zprávy nejsou pravdivé," reagoval Sutil pro Auto Motor und Sport. "Nemám důvod mu nevěřit, protože byl ke mně vždy otevřený a upřímný."

Sutil ale ví, že žádnou jistotu nemá, také proto se zajímal o místo u Williamsu. Ten pro něj zůstává jedinou rozumnou alternativou. Williams si ale může vybírat mezi trojicí Barrichello, Räikkönen a Sutil.

Barrichello je ochotný sehnat sponzory, za Räikkönenem údajně stojí finance z Kataru a Sutil má sponzora Medion. Závislost Force Indie na sponzorech jezdců se zmenšila díky novému spolumajiteli Sahaře.

Další článek: Guvernér potvrdil Grand Prix v New Jersey, podívejte se na okruh

17:09 | Hamilton dokončil testy 18palcových pneumatik. Odjel 130 kol. Zítra testy v Imole pokračují.
11:15 | Dnes a zítra pokračují testy 18palcových pneumatik. V Imole jezdí Mercedes. Za volantem je dnes Hamilton.
18. dubna | Incident mezi Bottasem a Russellem bez trestu. Podle nich Bottas držel linii, nechal místo na úrovni šířky vozu. Jednalo se s ohledem na podmínky o závodní incident.
18. dubna | Před sportovní komisaře jdou i Stroll a Gasly za incident ve 2. zatáčce 11. kola.

GP Emilia Romagna 2021

Pátek 16. dubna 2021
1. trénink Bottas (1:16.564)
2. trénink Bottas (1:15:551)
Sobota 17. dubna 2021
3. trénink Verstappen (1:14.958)
Kvalifikace Hamilton (1:14.411)
Neděle 18. dubna 2021
Závod Verstappen