Force India do Jerezu zřejmě dorazí se starým vozem

Force India zítra představí nové zbarvení svého vozu a to zcela netradičně mimo Evropu – v Mexiku, odkud pochází nejen Pérez ale také sponzoři.
Force India do Jerezu zřejmě dorazí se starým vozem

Force India ukáže zítra v 16:00 našeho času v muzeu Soumaya v Ciudad de México nové zbarvení svého vozu. Minimálně Pérez se také pochlubí novou helmou. V Jerezu bude podle Auto Motor und Sport nový vůz indickému týmu chybět.

Do Jerezu zřejmě Force India dorazí s loňským vozem a s tím novým vyjede až během druhých testů. Důvodem zpoždění je změna strategie pramenící ze změny aerodynamického tunelu. Force India sice má vlastní tunel, ten ale bude už jen pronajímat a vůz bude vyvíjet kompletně v Kolíně nad Rýnem v zařízení Toyoty.

Další článek: Čtvrtina závodů letos začne o hodinu dříve, budeme si muset přivstat

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna