Fin na za Fina? Bottasovo okolí popírá jednání s Ferrari

Gazzetta dello Sport přinesla informaci, podle které manažeři Valtteriho Bottase jednali s Ferrari o možném příchodu jezdce Williamsu do Maranella.
Fin na za Fina? Bottasovo okolí popírá jednání s Ferrari

Bottas by podle těchto spekulací mohl v roce 2016 nahradit Kimiho Räikkönena v případě, že by jeho forma byla příští rok na stejné úrovni jako letos.

Bottasovo okolí ale podobné úvahy popřelo. Toto Wolff, který je manažerem Bottase, označil informace za „fámy“. Claire Williamsová je podle svých slov odhodlána si Bottase udržet také po příštím roce.

Přechod k Ferrari popřel také Mika Häkkinen, který má k Bottasovi velmi blízko. „Valtteri bude pokračovat s Williamsem v příštím roce,“ řekl Häkkinen pro Ilta-Sanomat. „Je ještě příliš brzo mluvit o roce 2016. Valtteri měl fantastickou sezónu. Měl dvě druhá místa a čtyři umístění na stupních vítězů, což velmi dobře ukazuje, jak skvělou práci odvádí pro Williams.“ 

Diskuze (18) Další článek: McLaren absolvoval s Hondou první test
17:05 | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".
24. října | Jamie Chadwick vyhrála druhý ročník W Series
24. října | V paddocku je i modelka Winnie Harlow, která v roce 2018 odmávala Velkou cenu Kanady o kolo dříve. Sice za to nemohla, ale i tak bychom ji asi raději drželi od cílové rovinky dál...
24. října | Prasklina na zadním křídle se nakonec objevila jen u Verstappena. Red Bull zatím neví, co bylo příčinou.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod Verstappen