Film Rivalové dostal palec nahoru od komunity formule 1

Před závodním víkendem v Německu se vedoucí představitelé formule 1 a někteří jezdci podívali na Howardův film Rivalové (Rush). Líbil se jim.
Film Rivalové dostal palec nahoru od komunity formule 1

Oficiální premiéra čeká film v září, ale už ho viděli vybraní novináři a nyní i představitelé formule 1. Promítání se ve čtvrtek zúčastnili mimo jiné Ecclestone, Brawn, Newey, Horner, Lowe, Wolff, Michael, Lauda, Hamilton, Rosberg a Massa.

"Bylo to: 'Tady je elita, jsou přímo tu, co si budou myslet?' Hovořil jsem s jezdci a hodně chválili, cítil jsem se díky tomu skvěle," popisoval režisér filmu Ron Howard pro AutoWeek.

"Někteří inženýři jsou velmi nadšení tím, co se nám podařilo. Nevím, z čeho to pramení, možná byli zklamaní jinými filmy, nebo možná předpokládali, že je to moc komplikované, abychom to zvládli."

Tleskal i sám Lauda, o jehož soupeření s Jamesem Huntem celý film je. Howarda zvlášť potěšila pochvala šéfa formule 1.

"Řekl jsem Berniemu: 'Děkuji, že jste si udělal čas, abyste se na ten film podíval.' A on řekl: 'Děkuji, že jste ho natočil. Opravdu mě to vzalo.' Nedělal si srandu, byly v tom emoce a myslím, že byl překvapený."

"Překvapení je slovo, které musím použít pro téměř každé promítání. Lidé z nich odcházejí s tím, že se jim nějak dostalo víc, než čekali, což je potěšující."

Diskuze (19) Další článek: Závodní jezdci nemusí v Silverstonu testovat jen pneumatiky
16:32 | Zajímavé. Podle webu odkaz míří bývalý šéf Porsche v LMP1 Andreas Seidl do vedení McLarenu.
7. prosince | Oprava: Gala FIA zdá se už teď. odkaz
6. prosince | Toto Wolff prozradil, že si při oslavách titulu poranil přední zkřížený vaz.
6. prosince | Jak se vám líbila letošní sezóna? Oznámkujte ji jako ve škole