FIA vyhlásila soutěž o nejlepší motoristický moment roku

Fanoušci po volbě oblíbeného spektakulárního sportovního okamžiku na facebookové stránce Mezinárodní automobilové federace mohou získat hodnotné ceny.
FIA vyhlásila soutěž o nejlepší motoristický moment roku

FIA se rozhodla na svém facebooku uspořádat soutěž, ve které příznivci motorsportu vyberou nejzajímavější moment sezony 2013. Na výběr mají ze dvanácti videí - poněkud nemilým překvapením může být fakt, že se do úzkého výběru nedostal žádný okamžik z formule 1. Je pravděpodobné, že se FIA soutěží pokouší propagovat méně známé závodní série. Každý, kdo se zúčastní hlasování, získává šanci vyhrát jednu z cen, které FIA připravila ve spolupráci s firmou Michelin. 

1. cena - VIP vstupenka na čtyřiadvacetihodinovku Le Mans

2. cena - pneumatika Michelin s autogramy jezdci z WRC

3. cena - 30 průvodců Michelin po hlavních městech Evropy

Poznámka: K účasti v soutěži je potřeba mít FB stránku FIA zařazenou mezi oblíbenými.

Další článek: Jen se učíme pracovat s Hamiltonem, vysvětluje Mercedes rádiovou komunikaci

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
26. února | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna