Ferrari zorganizuje akci, aby vyjádřilo podporu Schumacherovi

V pátek bude u nemocnice v Grenoblu, kde je hospitalizovaný Michael Schumacher, červeno. Postarají se o to příznivci Ferrari.
Ferrari zorganizuje akci, aby vyjádřilo podporu Schumacherovi

Schumacher leží od neděle v nemocnici poté, co si vážně poranil hlavu při nehodě na lyžích.

"V těchto těžkých dnech a při příležitosti jeho narozenin chtějí Scuderia Ferrari kluby vyjádřit svoji podporu Michaelu Schumacherovi, a proto zítra zorganizují tichou a zdvořilou akci ve fakultní nemocnici v Grenoblu," uvedl italský tým, v jehož barvách slavil německý pilot největší úspěchy.

Zájemci se můžou zúčastnit prostřednictvím některého z Ferrari klubů. V pátek 3. ledna bude mít Schumacher 45. narozeniny.

Další článek: McLaren obrátil: Pro nováčka je teď ideální čas

23:36 | Marcus Ericsson vyhrál závod IndyCar v Detroitu. Pomohla mu nehoda Grosjeana. Pro Ericssona je to první vítězství od roku 2013 (GP2).
21:14 | Jedna z nejhorších věcí, které se mohou v motorsportu stát... zaseknutý plynový pedál. Felix Rosenquist je při vědomí a snad ok. odkaz
11. června | McLaren od roku 2022 vstoupí do série Extreme E.
11. června | Otec Antonia Giovinazziho Vito řekl pro La Gazzetta dello Sport, že jeho syn v minulosti dostal nabídku od Mercedesu. Měl se stát třetím jezdcem Mercedesu ve F1 a jezdit v DTM. „Ale má rudé srdce a udělal volbu, kterou považoval za správnou.“