Ferrari ve druhé polovině sezóny výrazně ztratilo na výkonnosti, připustil Vettel

Už jsem psala že pro Ferrari je důležitý hlavně Binotto, mocenský boj asi pořád probíhá a Arrivabene jen lže. Snaží se využít šance kdy zemřel Marchionne, Arrivabene tam totiž měl skončit. Elkann by měl Arrivebeneho poslat do věčných lovišť, jestli kvůli němu přijdeme o Binotta, tak Ferrari se titulů nedočká už nikdy. Mimo jiné se také Binottovi nelíbí že Vettel a Arrivabene často poukazují na špatné auto a jako by to prohráli jen kvůli autu. Opak je pravdou a hlavně Vettel to nezvládl. Snad Binotto tu bitvu vyhraje.

Jak tady čtu ty píspěvky, tak si kladu otázku co všem ten Vet udělal, e se donj neustále trefujete. Ferrari by ten titul letos díky propadu výkonosti ve druhé půli nejspíše nezískalo. Jako jeho dlouholetému fandovi se mi to nepíše zrovna snadno, ale bohužel je to tak a Vet tomu samozřejmě svými chybami nemálo přispěl. Na druhou stranu ruku na srdce neměl to jednoduché ani on ani tým Ferrari. zvláště po pár prvních závodech kdy všichni jak jezdci, tak tým, novináři a hlavně fanoušci, vycítili šanci porazit letos konečně Mercedes. Podle mě tam začali kupit strategické chyby, protože se začali bát o výsledek. a teď když se vžijete do posice Vet, kterého všichni okolo považují za jedničku jen v týmu to nikdo jednoznačně nestanovil jako např. u Mercedesu, tak to chlapci na klidu moc nepřidá. Pak nedělejte chyby. Tím ho nechci omlouvat, jen mi přijde hloupé házet vinu na něj. Chyby by dělali v jeho posici i jiní. Dokud Ferrari si neudělá pořádek doma, neurčí jasnou strategii na sezónu tak titul nezíská.

Ti co nesouhlasí tak proč.

Pierre Gasly ameriko  |  10. 12. 2018 16:51

Chlapci chlapci, jste docela trapní a k smíchu. Seb skončil v šampionátu druhý a třetí v anketě odborníků, těch lidí, co F1 provozují. Dokonce letos i před velkým Alonsem, takže asi s těma chybama to nebude tak horké, aspon ne pro lidi, kteří do toho opravdu vidí, ne zprostředkovatelně. To musí být pro piškota a jeho partu docela poslední hřebíček do rakve, která tu zbyde po Alonsovi.

No já nevím, ty se tady (minimálně pod tímto příspěvkem) dost cukáš, aby to nebyl poslední hřebíček pro tebe :)
Jinak to, že nadělal chyb jak máku už řekl strašnej zástup lidí, můžeš si vybrat :)
Pořád jsem na pochybách jestli jsi tak slepej nebo to jenom nechceš vidět :)

Pierre Gasly ameriko  |  10. 12. 2018 19:45

Jestli to právě nebude tím, že jsem se na ty závody opravdu koukal. Možná by jsi měl taky.

Tak to je zničující argument. Já měl celou dobu zavřený oči a ty Sebovy kiksy napříč sezónou se mi jen zdály.
No jo, pardon, chybička se vloudila :)

Ještě jsi zapomněl dodat své oblíbené........ že je v křeči...........

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

To už je v tom cukání, chce to čas od času obměnu :)

F1Krokodýl  |  10. 12. 2018 12:18

Jak se tu ameriko opře do každého kdo si dovolí napsat že to nezvládl hlavně Vettel 😅 Asi největší zaslepenec Vettela tady 😀

Fernando Alonso Nardo F1  |  10. 12. 2018 09:15

Dondal na prášky

Kimi Räikkönen Potooczech  |  10. 12. 2018 07:21

Vettel je příliš závislý na pocitu, že on je v rámci týmu číslo 1 a na podpoře týmového kolegy. V Monze se ale Kimi dozvěděl, že se s ním již nepočítá, dovolil si vyhrát kvalifikaci a očividně byl s podporou Vettela konec. Vettel pak v podstatě nezajel závod bez chyby.
A bohužel se to sešlo i s poklesem formy Ferrari, kdy ještě ve Spa neměli problém Mercedesu stačil, ale v dalších závodech ztráceli a to více a více. Nakonec měli problémy i s Red Bullem.
A třetí problém bylo nevyužití potenciálu v první polovině sezony. Například taková Čína, ale i další. Ferrari musí zapracovat nejen za voze, ale i na strategii, protože často dělají podivuhodné kiksy ... podivuhodné na rok 2018 a podivuhodné na top tým, který bojuje o šampionát.
Prostě pokud chcete vyhrát, musíte poskládat vše dohromady a nejvíce toho poskládal Mercedes a zaslouženě vyhrál. Že už Ferrari dokázalo postavit lepší motor víme, je to očividné i na formě Haasu a Sauberu, ale motor samotný jim nic nevyhraje.

Musí se nějak vykecat z toho že mu Hamilton nadělil skoro 100 bodů! Vettel by měl obviňovat hlavně sebe. Baku, Francie, Německo, Itálie, Japonsko a Amerika jsou zkraty Vettela které odevzdaly titul Hamiltonovi! Chtělo to nedělat chyby a v Německu mohl Vettel vést o nějakých 50 bodů, to by Hamilton už hodně pochyboval.

Pierre Gasly ameriko  |  09. 12. 2018 20:57

kolovrátek. Jedna myšlenka v hlavě. Koho mi to jen připomíná?

Fernando Alonso S-fan___  |  09. 12. 2018 21:08

Tebe blbečku, už několik let furt to stejné dokola.

Nemám důvod měnit názor! A jestli ti to někoho připomíná tak nejspíše tvé rodiče co ti neustále opakovali poučení "používej rozum"!

Fernando Alonso S-fan___  |  09. 12. 2018 19:57

Fetl je zženštilý uplakánek jako Dondal.

purmas  |  09. 12. 2018 19:12

Jinak u článků by jste mohli udávat i zdroj, třeba tenhle "rozhovor" jsem nikde jinde neviděl.

Ayrton Senna milanek001  |  09. 12. 2018 19:15

to je asi jen recyklace starších (možná že opakovaných) výroků - aby řeč nestála a mohli jsme zvýšit tlak na S-blázna

U Richtera je taky.

Pomozte vymýtit smrt z našich silnic. Jezděte po chodníku!


1 2 3 4

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

15:33 | Takhle si McLaren představuje F1 budoucnosti odkaz
22. ledna | Zdá se, že Ticktum má smůlu. Účastní se zimní asijské F3, ale body za super licenci podle Autosportu nedostane. FIA totiž požaduje, aby měla série alespoň 5 závodů a tato má jen 3.
22. ledna | Kuan-jü Čou bude vedle závodění ve F2 pracovat jako vývojový jezdec Renaultu. Čínský závodním prošel Jezdeckou akademií Ferrari.
21. ledna | HWA bude spolupracovat ve F2 s týmem Arden. Šance pro juniory Mercedesu...