Ferrari tradičně rozsvítilo vánoční strom

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Neodmyslitelně k nim patří i spousta tradic a zvyků, což se samozřejmě nijak nevyhýbá ani světu rychlých kol.
Ferrari tradičně rozsvítilo vánoční strom

Města po celém světě se každý večer rozsvěcejí mnoha blikajícími světélky, na náměstích stojí nazdobené vánoční stromy a lidé tak mohou všude kolem sebe cítit vánoční atmosféru. Včera odpoledne se vánoční strom rozsvítil dokonce i v italském Maranellu.

Stáj Ferrari má už dlouhodobě velmi blízký vztah s jihotyrolským městem Brunico, jenž například na začátku letošního roku hostovalo více než tři sta novinářů z celého světa, kteří se účastnili speciální akce Ferrari při představování nového vozu. Teď Ferrari od města dostalo dar v podobě vánoční jedle.

Strom vysoký dvacet metrů přivezla brunická delegace v čele se starostou města Christianem Tschurtschenthalerem. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnili oba jezdci Ferrari – Fernando Alonso i Felipe Massa, prezident Ferrari Luca di Montezemolo a viceprezident Piero Ferrari.

Vánoční strom ozdobený několika tisíci nízkoenergetických světélek nechalo Ferrari umístit za svou firemní restaurací, kde se jím budou moci všichni zaměstnanci kochat až do začátku příštího roku.

Další článek: Luis Pérez-Sala: Víme, že budeme na začátku nové sezony hodně ztrácet

11:46 | A testuje i Ferrari ve Fioranu... se starším vozem a normálními pneumatikami. Za volantem Sainz. V poslední době Ferrari testuje poměrně hodně. Oficiálně to vysvětleno nebylo (nebo o tom nevíme), ale může to souviset se spouštěním a potřebným laděním nového simulátoru.
11:19 | Dnes také pokračují testy 18palcových pneumatik v Imole. Za volantem mercedesu je Valtteri Bottas.
9:24 | V Barceloně začaly testy F3
20. dubna | Hamilton dokončil testy 18palcových pneumatik. Odjel 130 kol. Zítra testy v Imole pokračují.

GP Emilia Romagna 2021

Pátek 16. dubna 2021
1. trénink Bottas (1:16.564)
2. trénink Bottas (1:15:551)
Sobota 17. dubna 2021
3. trénink Verstappen (1:14.958)
Kvalifikace Hamilton (1:14.411)
Neděle 18. dubna 2021
Závod Verstappen