Ferrari staví nové sídlo pro svůj tým

Zaměstnanci týmu Ferrari se můžou těšit na nové zázemí, které je navrženo s ohledy na co nejlepší pracovní podmínky.
Ferrari staví nové sídlo pro svůj tým

Scuderia oznámila, že staví novou základnu pro týmu formule 1. Zaměstnanci se ale nemusejí obávat žádného velkého stěhování, protože bude stát v Maranellu mezi současným sídlem a restaurací Cavallino. V těchto dnech začaly výkopové práce pro základy.

V nové budově najdou zázemí oddělení managementu, inženýrů a administrace a budou v něm i pracovní prostory pro tým. Ferrari říká, že cílem výstavby je vytvořit promyšlené prostředí pro zaměstnance, kteří budou v novém sídle pracovat, a klade důraz na lidi a jejich rodiny.

Ferrari zatím neoznámilo, kdy by mělo být nové sídlo dokončeno. V současnosti se snaží dořešit všechny administrativní záležitosti spojené s výstavbou.

Další článek: Ferrari představí letošní monopost na začátku února

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.