Ferrari přehodnotí šampionát po Singapuru

Minimálně ještě dva další závody hodlá Ferrari bojovat naplno. O případném odepsání letošní sezóny rozhodné poté.
Ferrari přehodnotí šampionát po Singapuru

Red Bull Racing neustále navyšuje své náskoky v šampionátech a s postupujícím časem je čím dál méně pravděpodobné, že ho někdo ohrozí. Ferrari zatím bojuje naplno, ale možná ne na dlouho.

"Snažíme se, jak to jen jde," řekl technický ředitel Scuderie Pat Fry. "Máme na cestě úpravy z aerodynamického tunelu, pár jich budeme mít v Monze, další sadu v Singapuru."

"Takže se budeme snažit až do Singapuru a pak uvidíme, jak na tom jsme, a situaci přehodnotíme."

Frye těší, že na tyto úkoly už nebude sám, v technickém vedení týmu se k němu přidal James Allison, který přišel z Lotusu.

"Pro mě je to dobré, protože budu mít víc času soustředit se na věci, které auto skutečně zrychlí. Práci si mezi sebou rozdělíme. Nad věcmi bude přemýšlet víc hlav, to může jen pomoct."

Další článek: Ecclestone: Rakousko se posune, New Jersey ještě má šanci

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.