Ferrari potvrdilo, že pro tým i nadále pracuje Byrne

Vedení Ferrari dělá vše pro to, aby se Scuderia vrátila ve formuli 1 na vrchol. Povolalo proto muže, který stojí za mnoha jejími úspěchy.
Ferrari potvrdilo, že pro tým i nadále pracuje Byrne

O opětovném zapojení Roryho Byrna do vývoje u Ferrari jsme vás informovali již v návaznosti na informace, které přinesl Auto Motor und Sport. Jihoafrický konstruktér se podílel už na letošním F138, ale ještě více práce věnuje novému vozu pro rok 2014.

Byrne se objevil na prezentaci letošního monopostu a Ferrari oficiálně potvrdilo, že pro něj opět pracuje. Mluvčí týmu řekl pro Reuters, že Byrne pracuje na silničním následovníkovi Enza, ale také poskytuje "provozní podporu" projektu F1 2014.

Byrnovy vozy získaly ve formuli 1 už sedm konstruktérských titulů. První v roce 1995 u Benettonu, dalších šest pak v letech 1999 až 2004 u Ferrari.

Další článek: Trulli odešel z F1 dobrovolně, chtěl tak pomoci Caterhamu

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
28. května | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.