Ferrari posílilo oddělení aerodynamiky o Bena Agathangeloua

Své problémy s výkonností vozu se Ferrari snaží řešit nejen intenzivní prací ve vývoji, ale také novými pracovníky. Do Maranella přichází zkušený aerodynamik Ben Agathangelou.
Ferrari posílilo oddělení aerodynamiky o Bena Agathangeloua

Agathangelou pracoval v minulosti mimo jiné pro týmy Benetton, McLaren a Red Bull Racing. Mezi lety 2007 a 2010 ve formuli 1 nepůsobil, v posledních sezónách vystřídal týmy HRT a Marussia.

Teď Agathangelou přichází do Ferrari, informoval o tom Autosport. Scuderia se netají tím, že na konkurencí nejvíc ztrácí v aerodynamice, takže proto personálně posílila právě v této oblasti.

Další článek: Molotovův koktejl vystrašil mechaniky Force Indie, jeden se vrací domů

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna